NEO-100434T Konik Ayaklı Modern Metal Sandalye

NEO-100434T-Konik-Ayaklı-Modern-Metal-Sandalye-1

NEO-100434T Konik Ayaklı Modern Metal Sandalye

Metal mobilyalar, tasarımları ve işlevsellikleri açısından modern hayatın bir parçası haline gelmiştir. Estetik duruşa ve sağlam gövde yapısına sahip metal sandalye, iç mekan dekorasyonunda yüksek adetli olarak yemek alanlarında veya tek olarak otel odasında, pencere önü sohbet alanında kullanılabilir.

 

Stok kodu: NEO-100434T Kategoriler:

Açıklama

Konik Ayaklı Modern Metal Sandalye

  • Konik Ayaklı Modern Metal Sandalye son derece şık ve konforlu bir seçimdir. Modern görünüme sahiptir.
  • Geriye yaslanıldığında kavisli sırt yapısı konfor sağlar. Özellikle uzun süreli kullanımda keyifli zaman geçirilmesine katkı sağlar.
  • Ayakları konik şeklindedir.
  • Sağlam gövde yapısı sebebiyle kalabalık ve yoğun işletmeler için doğru seçimdir.
  • Metal gövde için zengin renk alternatifleri mevcuttur. Dekorasyona uyumu kolaylaştırmak için seçilen renk mat, parlak veya texture olarak uygulanabilir.
  • Boyanın dayanıklılığını arttırmak için kataforez kaplama yapılmaktadır. Bu sayede sudan etkilenmez. Döşeme kısmının yağıştan etkilenmemesi için akrilik kumaşlar ve su geçirmeyen deri tavsiye edilir.
  • Genel kullanım yerleri; İç mekan ve bahçe alanlarında dekore edilebilir. Restaurant, otel yemek alanı, bar, kahve dükkanı, sosyal tesis, konut sitesi, kantin, şirket binaları için tercih edilmektedir.
  • Döşeme bölümünde kumaş veya deri kullanılabilir. Her ikisi için de renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Modern metal sandalyenin toptan fiyatı ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Metal mobilyalar, tasarımları ve işlevsellikleri açısından modern hayatın bir parçası haline gelmiştir. Estetik duruşa ve sağlam gövde yapısına sahip metal sandalye, iç mekan dekorasyonunda yüksek adetli olarak yemek alanlarında veya tek olarak otel odasında, pencere önü sohbet alanında kullanılabilir. Ayrıca bu amaçlar dışında toplantı masası sandalyesi, bir evin salonunda cam veya masif masa etrafında yemek sandalyesi olarak da şık bir görünüm sağlar.

Döşemeli metal sandalye için döşeme rengi, deri veya kumaş cinsi seçimi yapılabilir. Ayrıca sandalyenin gövdesi için zengin renk seçenekleri mevcuttur. Eskitme uygulaması ile nostaljik bir görünüm elde edilebilir, gold, bakır, pirinç gibi farklı kaplama türleri uygulanabilir.Metal sandalyenin ayağı konik olarak tasarlanmıştır. Sırtı saran kafes şeklindeki yapısı ile sıcak bir görünüm sağlamaktadır. Ürün, uzun yıllar kalabalık misafir gruplarına hizmet edebilecek yapıdadır. Hava şartlarına dayanıklılığı ile dış mekanda kullanılabilir. Hizmet sektörü içerisinde en fazla yoğunluğa sahip cafe, otel, food court, avm, restaurant işletmelerinde rahatlıkla kullanılabilir. Toptan satış fiyatı ve detaylar için bizi arayınız.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100434T Konik Ayaklı Modern Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun