NEO-100435T Konik Ayaklı Döşemeli Metal Sandalye

NEO-100435T-Konik-Ayaklı-Döşemeli-Metal-Sandalye-1

NEO-100435T Konik Ayaklı Döşemeli Metal Sandalye

Metal Sandalye, yemek sandalyesi olarak kullanıldığı mekanlarda şık bir görünüm sağlamaktadır. Geriye yaslanıldığında sırtı kavrayan tasarımı konforlu bir kullanım sağlar. Sandalye ayağı nostaljik olarak konik şeklinde tasarlanmıştır. Avm, cafe, otel, restaurant gibi işletmelerde yoğun kullanıma dayanıklıdır.

Stok kodu: NEO-100435T Kategoriler:

Açıklama

Konik Ayaklı Döşemeli Metal Sandalye

  • Sırt kısmı delikli sac metal malzemeden üretilmektedir.
  • Kavisli sırt formu ve döşemeli olması rahat oturum sağlar.
  • Konik ayaklıdır.
  • Sağlam gövde yapısı sebebiyle evler ve özellikle işletmeler için uzun ömürlüdür. Kalabalık yemek alanları için idealdir.
  • Renk seçimi için ral kartelasındaki renkler uygulanabilir. Seçilen renk, mat, parlak veya texture olarak uygulanabilir.
  • Sudan etkilenmemesi için boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır.
  • Doğrudan yağmur altında kalacaksa akrilik kumaş veya su geçirmez deri kullanılabilir.
  • Genel kullanım yerleri; Ev ve işletmelerin açık ve kapalı alanları. Cafe, restaurant, hotel, bar, coffee shop işletmeleri
  • Döşeme detayı; Farklı kumaş ve deri türleri, desenleri ve renkleri için alternatifler mevcuttur.

Konik Ayaklı Döşemeli Metal Sandalye, yemek sandalyesi olarak kullanıldığı mekanlarda şık bir görünüm sağlamaktadır. Geriye yaslanıldığında sırtı kavrayan tasarımı konforlu bir kullanım sağlar. Sandalye ayağı nostaljik olarak konik şeklinde tasarlanmıştır. Sandalye iskeleti dolu demirdir. Sırt kısmı kafes şeklinde sac malzemeden üretilmektedir. Oturum kısmı tercihe göre deri ve kumaş ile kaplanabilir.

Metal sandalyenin renkleri için geniş renk seçeneği bulunmaktadır. Boyanın ömrünü uzatmak için, boyadan önce koruyucu kaplama yapılmaktadır. İstenirse pirinç, bakır, krom gibi kaplamalar da uygulanabilir. Metal sandalyeler özel üretim olduğu için toptan satışlarda ürün üzerinde bazı değişiklikler yapılabilir. Bu konu ile ilgili bilgi isteyiniz. Avm, cafe, otel, restaurant gibi işletmelerde yoğun kullanıma dayanıklıdır. Uzun yıllar sağlam kalacak olan yapısı ile işletme bütçesi için avantaj sağlar.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, toptan fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100435T Konik Ayaklı Döşemeli Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun