NEO-102411T İstiflenebilir Metal Sandalye

NEO-102411T-İstiflenebilir-Metal-Sandalye-4
NEO-102411T-İstiflenebilir-Metal-Sandalye-7
NEO-102411T-İstiflenebilir-Metal-Sandalye-6
NEO-102411T-İstiflenebilir-Metal-Sandalye-5
NEO-102411T-İstiflenebilir-Metal-Sandalye-3
NEO-102411T-İstiflenebilir-Metal-Sandalye-2
NEO-102411T-istiflenebilir-Metal-Sandalye-1

NEO-102411T İstiflenebilir Metal Sandalye

İstiflenebilme özelliği sayesinde yer kaplamayan metal sandalye, ergonomik ölçülere, sağlam yapıya ve şık görünüme sahiptir.

Stok kodu: NEO-102411T Kategoriler:

Açıklama

İstiflenebilir Metal Sandalye

  • Dolu demir malzeme ile üretilmektedir.
  • Oturum ve sırt bölümündeki kavisli form, konforlu bir kullanım sağlar.
  • Kullanılmadığı zamanlarda istiflenebilir.
  • İstiflenebilir metal sandalye, bireysel ve kurumsal dekorasyon alanlarında uzun ömürlüdür, yoğun kullanımdan dolayı deforme olmaz.
  • Renk için ral kartelasından seçim yapılabilir. Sandalye için seçilen renk; mat, parlak veya texture olarak uygulanabilir.
  • Tercihe göre minderli ve mindersiz olarak sipariş verilebilir.
  • Metal sandalye hem iç hem dış mekanda kullanılabilir.
  • Genel kullanım yerleri; İç mekan yemek alanlarında şık görünüm sağlar. Kış bahçesi, bahçe, balkon, teras gibi alanlar için ideal seçimdir. Evlerin iç ve dış mekan yemek alanlarında dekorasyonu, cafe, restaurant, hotel, coffee shop, fast food, alışveriş merkezi, sosyal tesisler, kantin işletmeleri
  • Minder detayı; 3cm veya 5cm kalınlığında, fitilli / fitilsiz, bağcıklı / cırtlı üretilebilir. Kumaş veya deri kullanılabilir. Desen ve renk seçimi yapılabilir.

Gereksiz süslemelerin olmadığı, gözü yormayan, minimalist, sade, fonksiyonel yemek alanına katkı sağlayacak bir tasarımdır. Estetik kıvrımlara sahip metal sandalyenin ferah görünümü sayesinde huzurlu ve sakin bir atmosfer yaratılabilir. Aynı tarza sahip sade bir masa ile kombin yapılabileceği gibi, çok iddialı bir masanın yanında, onunla yarışmayacak, masayı gölgelemeyecek bir ürün olarak da kullanılabilir.

Metal sandalye, dolu demir malzeme ile üretilmektedir. Tercih edilen renk ile boyanabilir. Kalabalık yemek alanları olan cafe, otel, alış veriş merkezi, restaurant dekorasyonunda hoş bir görünüm sağlar. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Minder ile ekstra konfor sağlanabilir. İç içe geçebilmesi önemli bir özelliktir. Yemek alanları dışında, toplantı odası, otel odası, hastane odası kullanımı da mümkün.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, toptan fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-102411T İstiflenebilir Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun