NEO-100445T Bahçe Metal Kollu Sandalye

NEO-100445T Bahçe Metal Kollu Sandalye

NEO-100445T Bahçe Metal Kollu Sandalye

Bahçe Metal Kollu Sandalye, dış mekan alanların yanı sıra iç mekan için de idealdir. Toptan fiyatlar ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-100445T Kategoriler:

Açıklama

Bahçe Metal Kollu Sandalye

  • Bu sandalye modelimizin tamamı metal malzemeden imal edilmiştir.
  • Vücudu saran kavisli formu sayesinde konforlu kullanım sağlar.
  • Uzun ömürlüdür, istenildiği zaman tekrar boyanıp kullanılabilir.
  • Metal kollu sandalye modelimize ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Uygulanacak boya için mat, parlak veya texture olarak seçim yapabilirsiniz.
  • Metal kollu bahçe sandalyesi minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir.
  • Sandalyemiz iç ve dış mekanda kullanılabilir.
  • Dış mekanda kullanılacak sandalye modellerimize dayanıklılığını arttırmak için kataforez kaplama yapılmaktadır.
  • Genel kullanım yerleri; Metal kollu sandalye, iç mekan yemek alanlarının yanı sıra bahçe sandalyesi, teras sandalyesi, havuz kenarı, balkon gibi yerlerde dış mekan sandalyesi olarak kullanım için oldukça idealdir. Ev dekorasyonu, cafe, restaurant, hotel, coffee shop, fast food, alışveriş merkezi, sosyal tesisler, kantin işletmeleri tarafından özellikle tercih edilmektedir.
  • Minder detayı; 3cm veya 5cm kalınlığında, fitilli / fitilsiz olabilir. Kumaş veya deri kullanılabilir. Minderde desen ve renk seçimi yapılabilir.
  • Ergonomik, sağlam ve estetik NEO-100445T Bahçe Metal Kollu Sandalye için hemen bizi arayabilir veya iletişim bilgilerimizi kullanarak fiyat teklifi isteyiniz.

Detaylara önem verenlerin seçimi Kollu Metal Sandalye, göze hitap eden şık bir dekorasyonun parçasıdır. Rahat oturumu, vücudu saran tasarımı misafirlerin keyifli vakit geçirmesini sağlar. Yuvarlak hatlarda tasarlanan ürün, sıcak bir görünüm sağlamaktadır. Metal sandalyenin rengi için ral kartelasından renk seçimi yapılabilir, dekorasyona en uygun görünüm sağlanabilir. Ürün üzerine statik boya uygulanmaktadır. Bu işlemden önce dış mekandaki hava şartlarına karşı ekstra koruma sağlayan kataforez kaplama işlemi yapılmaktadır.

Yıllarca kullanılabilen metal sandalye, sağlamlığı sebebiyle bütçeye katkı sağlamaktadır. Sandalyenin oturum ve sırt bölümü delikli sac metaldir. Kullanım yerleri oldukça fazladır. Veranda, bahçe, balkon gibi dış mekan alanlarında uzun yıllar dayanıklılığını korur. Ayrıca food court, otel, cafe, kantin, restaurant dekorasyonları için idealdir. Tüm detaylar usta gözüyle kontrol edilmekte ve kusursuz olarak teslim edilmektedir. Minderli sipariş vermek istenirse, polyester ve akrilik kumaşlar arasından renk seçimi yapılabilir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100445T Bahçe Metal Kollu Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun