NEO-100300T Cafe Restaurant Metal Sandalye

NEO-100300T-Cafe-Restaurant-Metal-Sandalye-3
NEO-100300T-Cafe-Restaurant-Metal-Sandalye-1
NEO-100300T-Cafe-Restaurant-Metal-Sandalye-2

NEO-100300T Cafe Restaurant Metal Sandalye

Modern tarzı, konforu ve sağlamlığı ön plana çıkan ürün, iç ve dış mekan dekorasyonu için idealdir. Evlerin yemek alanlarında, cafe, food court, restaurant, işletmelerinde misafirlere keyifli zaman geçirebilecekleri mekan dekore etmek için ideal bir sandalyedir. Kaliteli malzeme ve üretim tekniği ile üretildiği için uzun yıllar sağlamlığını kaybetmez.

Stok kodu: NEO-100300T Kategoriler:

Açıklama

Cafe Restaurant Metal Sandalye

  • Dolu demir malzeme ile üretilen metal sandalye sağlam gövde yapısına sahiptir.
  • Estetik görünümlü ve konforlu kullanım ile öne çıkmaktadır.
  • Ral kartelasındaki bütün renkler, mat, parlak veya texture olarak uygulanabilir.
  • Sudan etkilenmemesi ve korozyon yaşanmaması için statik boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Tüm hava şartlarında kullanılabilir.
  • Genel kullanım yerleri; Hem iç hem dış mekanda kullanılabilir. Metal veya farklı malzemeler ile üretilen masalar ile birlikte kombin yapılabilir. Mutfak, salon, bahçe, teras, balkon gibi pek çok kullanım yeri için idealdir. Kalabalık işletmeler olan cafe, restaurant, otel, kahve dükkanı, fast food, steak house, alışveriş merkezi dekorasyonlarında tercih edilmektedir.
  • Cafe restaurant metal sandalye , minderli olarak sipariş verilebilir. Minder kalınlığı, dikiş şekli, kumaş veya deri türü, desen, renk gibi detaylar kullanıcı tarafından belirlenmektedir.
  • Metal sandalyenin toptan fiyat için iletişime geçiniz.

Güneş temalı metal sandalye, konforu ve sağlamlığı standart olarak sunmaktadır. Yalın sırt tasarımıyla çağdaş bir görünüm sergilemektedir. Evlerin yemek alanlarında, cafe, food court, restaurant, işletmelerinde misafirlere keyifli zaman geçirebilecekleri mekan dekore etmek için ideal bir sandalyedir. Kaliteli malzeme ve üretim tekniği ile üretildiği için uzun yıllar sağlamlığını kaybetmez.

İç mekanın yanı sıra bahçe, veranda, teras alanında kullanılabilir. Hava sıcaklıklarından ve yağıştan etkilenmez. İskelet ve minder bölümlerini mekanın tarzına uygun renkler ile belirlemek mümkün. Metal sandalyeler standart olarak statik boya ile boyanmaktadır. Farklı kaplama tercileri için bilgi isteyiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100300T Cafe Restaurant Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun