NEO-250109T Metal Sandalye Konik Ayaklı Ahşap Oturumlu

NEO-250109T-Metal-Sandalye-Konik-Ayakli-Ahsap-Oturumlu-1
NEO-250109T-Metal-Sandalye-Konik-Ayakli-Ahsap-Oturumlu-4
NEO-250109T-Metal-Sandalye-Konik-Ayakli-Ahsap-Oturumlu-3
NEO-250109T-Metal-Sandalye-Konik-Ayakli-Ahsap-Oturumlu-2

NEO-250109T Metal Sandalye Konik Ayaklı Ahşap Oturumlu

0 out of 5

Metal sandalyenin oturum ve sırt kısmında bulunan ahşap, dekoratif görünüm ve rahat oturum sağlamaktadır. Yemek sandalyesi için renk seçimi yapılabilir. Minderli olarak sipariş verilebilir. Cafe, restaurant, avm, coffee shop işletmeleri için ideal seçimdir.

 

Metal Sandalye Konik Ayaklı Ahşap Oturumlu üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Teslimat Süresi: 7-10 İş Günü İçerisinde Teslim Edilir.

Açıklama

Metal Sandalye Konik Ayaklı Ahşap Oturumlu

  • Dekorasyon trendleri arasında bulunan, mimarlar ve işletme sahipleri tarafından tercih edilen tasarımdır. İlk olarak tamamı ahşap olarak üretilen sevilen tasarım, daha dayanıklı ve uzun ömürlü olması için metal gövde ile üretilmektedir. Oturum ve sırt bölümünde kullanılan ahşap ile yine sıcak ve doğal bir görünüm elde edilmektedir. Konik formda üretilen ayaklar, estetik görünüm sağlamaktadır.
  • Sandalye için renk seçimi yapılabilir. Beğenilen renk, tercihe göre mat veya parlak olarak uygulanabilir. İstenirse minderli olarak sipariş verilebilir. Kumaş veya deri minder kullanılabilir.
  • Sandalye ölçüleri; w.43cm d.50cm h.82cm Ağırlığı 5,8Kg
  • Metal sandalye, iç mekan dekorasyonda kullanılabilir. Ayrıca doğrudan yağış almayan yerlerde, dış mekanda da durabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu işletmelerde, deforme olmaz. Ahşap oturumlu sandalye, cafe, restaurant, alışveriş merkezi, fast food, coffee shop, food court dekorasyonları için ideal seçimdir. Bu alanlarda compact, MDF-Lam, metal gibi farklı materyallerden üretilen masalar ile birlikte kullanılabilir.
  • Toptan satış fiyatı ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo