NEO-250115T Endüstriyel Tarz Metal Ahşap Sandalye

NEO-250115T-Endustriyel-Tarz-Metal-Ahsap-Sandalye-3
NEO-250115T-Endustriyel-Tarz-Metal-Ahsap-Sandalye-1
NEO-250115T-Endustriyel-Tarz-Metal-Ahsap-Sandalye-2
NEO-250115T-Endustriyel-Tarz-Metal-Ahsap-Sandalye-4
NEO-250115T-Endustriyel-Tarz-Metal-Ahsap-Sandalye-5
NEO-250115T-Endustriyel-Tarz-Metal-Ahsap-Sandalye-6

NEO-250115T Endüstriyel Tarz Metal Ahşap Sandalye

0 out of 5

Ahşap ve metalin mükemmel uyumu ile dekoratif görünüme sahip sandalye, doğru seçimdir. Endüstriyel tarzın güzel örneklerinden biridir. Metal sandalye, cafe, restaurant, avm, coffee shop işletmelerinde kullanılabilir.

 

Endüstriyel Tarz Metal Ahşap Sandalyenin üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 41cm  / 16,1inc
Derinlik : 50cm  / 19,7inc
Sırt Yüksekliği : 82cm  / 32,3inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 5,6kg

Açıklama

Endüstriyel Tarz Metal Ahşap Sandalye

  • Bir yemek alanında farklılık yaratmak için kullanılan endüstriyel metal sandalyelerin en büyük avantajı, farklı doku ve renkler ile kolayca adapte edilebilmeleridir. İncelenen metal sandalye, ahşap, compact, corian, werzalit, epoksi kütük masalar ile birlikte şık bir görünüm sağlar. Birlikte kullanılacağı mobilyalara ve dekorasyonun bütününe uyum sağlayabilmesi için renk seçimi yapılabilir.
  • Metal gövde, ral kartelasından seçilecek renk ile boyanabilir. Minderli veya mindersiz olarak kullanılabilir. Oturum ve sırt bölümünde kullanılan ahşap, rahat oturum ve estetik görünüm sağlaması için kavisli olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, ayakların yere doğru açılı olması, daha dekoratif görünüm sağlamaktadır.
  • Ahşap oturumlu metal sandalye, iç mekan kullanımı için uygundur. Üzeri kapalı olan dış mekanda kullanılabilir. Cafe, otel, restaurant, avm, coffee shop, fast food işletmelerinde, misafirler için konforlu bir sandalyedir. Ayrıca ofis, hastane, klinik, fabrika gibi işletmelerin yemek alanlarındada kullanılır. İşletmeler açısından da sağlam ve uzun ömürlü olması sebebiyle sıklıkla  tercih edilir.
  • Ürün ölçüleri: w.41cm d.50cm h.82cm Ağırlığı 5,3Kg Metal sandalyenin toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo