NEO-250108T Retro Metal Sandalye Cafe İç Mekan

NEO-250108T-Retro-Metal-Sandalye-Cafe-İc-Mekan-1
NEO-250108T-Retro-Metal-Sandalye-Cafe-İc-Mekan-2
NEO-250108T-Retro-Metal-Sandalye-Cafe-İc-Mekan-3
NEO-250108T-Retro-Metal-Sandalye-Cafe-İc-Mekan-4
NEO-250108T-Retro-Metal-Sandalye-Cafe-İc-Mekan-5

NEO-250108T Retro Metal Sandalye Cafe İç Mekan

0 out of 5

Retro tarzda tasarlanan metal sandalye, deri veya kumaş ile döşenebilir. Metal ayaklar istenilen renge boyanabilir. Cafe, restaurant gibi Kalabalık işletmeler için idealdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Retro Metal Sandalye Cafe İç Mekan

  • Metal mobilyalar, günümüzde daha konforlu, estetik ve sıcak görünüme sahip olarak tasarlanmaktadır. Oturum ve sırt bölümünde kavisli forma sahip metal sandalye, hem görsel hem rahatlık açısından, ideal ürünler arasındadır.
  • Sandalyenin döşemesi, standart olarak kapitoneli olarak üretilmektedir. Tercihe göre düz olarak da dikiş yapılabilir. Kumaş veya deri ile döşenebilir, renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Metal kısımları için de renk seçimi yapılabilir, mat veya parlak olarak boyanabilir. Sandalyenin gövdesi metal olduğu için kalabalık işletmelerde ahşap sandalyelere göre daha uzun ömürlüdür.
  • Ürün ölçüleri; w.43cm d.48cm h.88cm Ağırlığı 7,6Kg
  • Restaurant, cafe, food court, coffee shop, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, ofis, klinik gibi işletmelerin cafe alanları için idealdir. Kombin yapılacak yemek masası için, masalar kategorisi incelenebilir. Metal yemek sandalyesinin toptan fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo