NEO-250118T Restaurant Sandalyesi Döşemeli Konik Metal Ayaklı

NEO-250118T-Restaurant-Sandalyesi-Dosemeli-Konik-Metal-Ayakli-1
NEO-250118T-Restaurant-Sandalyesi-Dosemeli-Konik-Metal-Ayakli-3
NEO-250118T-Restaurant-Sandalyesi-Dosemeli-Konik-Metal-Ayakli-2

NEO-250118T Restaurant Sandalyesi Döşemeli Konik Metal Ayaklı

0 out of 5

Deri veya kumaş olarak üretilebilen restaurant sandalyesi için renk ve desen seçimi yapılabilir. Metal gövdeli sandalye, ergonomik, uzun ömürlü ve konforludur. İç mekan kullanımına uygundur.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-250118T Kategoriler:

Açıklama

Restaurant Sandalyesi Döşemeli Konik Metal Ayaklı

  • Genelde ahşaptan imal edilen ve sevilen sandalye modeli, aynı konfor ve şık görünüm ile metal gövdeli olarak üretilmektedir. Özellikle kalabalık yemek alanlarında, daha dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır.
  • Konik şekildeki metal ayaklar, istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebilir. Restaurant sandalyesinin sırtı, uzun süreli oturumlarda konfor sağlamak amacıyla geriye doğru eğimlidir. İnsan ergonomisine uygun ölçüleri, sağlık açısından da idealdir.
  • Üründe yüksek dansiteli sünger kullanılmaktadır. Sandalyenin oturum ve sırt bölümü için, farklı renk ve desenler arasından seçim yapılabilir. Döşeme olarak deri, süet, nubuk kullanılabilir. Ayrıca keten, kadife, pamuk, şönil gibi kumaş türleri de tercih edilebilir. Sandalye üzerine, istenilen ölçüde firma logosu uygulanabilir.
  • Sandalye ölçüleri; w.43cm d.52cm h.86cm Ağırlığı 6,2Kg
  • Döşemeli yemek sandalyesi, iç mekanda kullanılmalıdır. Güneşe karşı dayanıklılığı, döşeme özelliğine göre değişkenlik gösterir. Bilgi isteyiniz.
  • Ürünün toptan fiyatı ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo