NEO-250117T Metal Tasarım Sandalye Cafe Mobilyaları

NEO-250117T-Metal-Tasarim-Sandalye-Cafe-Mobilyalari-1
NEO-250117T-Metal-Tasarim-Sandalye-Cafe-Mobilyalari-2
NEO-250117T-Metal-Tasarim-Sandalye-Cafe-Mobilyalari-3
NEO-250117T-Metal-Tasarim-Sandalye-Cafe-Mobilyalari-4
NEO-250117T-Metal-Tasarim-Sandalye-Cafe-Mobilyalari-5

NEO-250117T Metal Tasarım Sandalye Cafe Mobilyaları

Lobi, otel odası, cafe, restaurant, kış bahçesi, bekleme odası, ofis, ürünün kullanılabileceği dekorasyonlardır. Metal gövde ve döşeme için renk seçimi yapılabilir. İç mekan dekorasyonu için uygundur.

Stok kodu: NEO-250117T Kategoriler:

Açıklama

Metal Tasarım Sandalye Cafe Mobilyaları

  • Farklı yerlerde farklı amaçlar için kullanılabilecek bir tasarımdır. Metal tasarım sandalye, tek olarak kullanılabileceği gibi, aynı modelde üretilen ikili kanepe ile de birlikte kullanılabilir. İç mekan kullanımı için uygundur. Lobi, otel odası, cafe, restaurant, kış bahçesi, bekleme odası, ofis, ürünün kullanılabileceği dekorasyonlardır. Yemek masasının yanında veya yanında bir sehpa ile kullanılabilir. Rahat oturumu sayesinde uzun süreli sohbet zamanlarında konfor sağlar.
  • Oturum kısmı sabit döşemelidir. Sırt kısmında kapitoneli olarak dikilen minder mevcuttur. Döşeme için deri, kumaş, süet, nubuk tercih edilebilir. Renk, desen seçimi yapılabilir.
  • Metal gövde için ral kartelasından seçilecek olan renk, mat veya parlak olarak uygulanabilir. Döşemeli sandalyenin kollarında bulunan ahşap, kayın ağacından üretilmektedir.
  • Ürün ölçüleri; w.70cm d.66cm d.81cm Ağırlığı 11,2Kg
  • Metal tasarım sandalye cafe mobilyası ürün grubundadır. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen ürün, ticari işletmelerde, yoğun insan sirkülasyonu sebebiyle deforme olmaz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, toptan fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-250117T Metal Tasarım Sandalye Cafe Mobilyaları” için yorum yapan ilk kişi siz olun