NEO-250125T Metal Yemek Sandalyesi Dış Mekan

NEO-250125T-Metal-Yemek-Sandalyesi-Dis-Mekan-1
NEO-250125T-Metal-Yemek-Sandalyesi-Dis-Mekan-2
NEO-250125T-Metal-Yemek-Sandalyesi-Dis-Mekan-3
NEO-250125T-Metal-Yemek-Sandalyesi-Dis-Mekan-4

NEO-250125T Metal Yemek Sandalyesi Dış Mekan

0 out of 5

Metal mobilyalar içerisinde, farklı tarzlar ile birlikte kullanılabilecek tasarımdır. Renk seçimi yapılabilir. Sağlam gövde yapısına sahiptir. Metal yemek sandalyesi, minderli olarak sipariş verilebilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-250125T Kategoriler:

Açıklama

Metal Yemek Sandalyesi Dış Mekan

  • Metal mobilyalar arasında en çok beğenilen modellerden biri olan sandalye, bulunduğu mekana uyum sağlayacak modern tasarımdır. Yemek alanlarında farklı tarzlar ile bir arada kullanılabilir. Örneğin masif ahşap masa, compact masa, mermer masa, corian masa, epoksi kütük masa yanında uyumlu ve şık görünüm sağlar.
  • Metal sandalye, istenilen renge boyanabilir. Ral kartelasından belirlenen renk mat veya parlak olarak uygulanabilir.
  • Minderli olarak sipariş verilecek ise, minder detayları da kullanıcı tarafından belirlenebilir. Deri, kumaş, renk, desen alternatifleri mevcuttur.
  • Bu tasarım aynı zamanda kollu sandalye olarak da üretilmektedir.
  • İşletmeler için çok önemli olan sağlamlık, bu ürünün öne çıkan özelliğidir. Cafe, restaurant, food court dekorasyonlarında kullanılabilir. İç mekanda ve bahçe, veranda gibi dış mekan alanlarda kullanılabilir. Bakım gerektirmez, kolay temizlenebilir, hijyeniktir.
  • Ürün ölçüleri; w.49cm d.52cm h.87cm Ağırlığı 5,3Kg
  • Diğer önemli özelliği, istiflenebilir olmasıdır. Nakliye ve depolama için kolaylık sağlar. Hafif olduğu için kullanımı pratiktir. Metal sandalyenin toptan fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo