NEO-250141T Döşemeli Restaurant Sandalyesi Metal Gövdeli

NEO-250141T-Dosemeli-Restaurant-Sandalyesi-Metal-Govdeli-1
NEO-250141T-Dosemeli-Restaurant-Sandalyesi-Metal-Govdeli-2
NEO-250141T-Dosemeli-Restaurant-Sandalyesi-Metal-Govdeli-3
NEO-250141T-Dosemeli-Restaurant-Sandalyesi-Metal-Govdeli-4

NEO-250141T Döşemeli Restaurant Sandalyesi Metal Gövdeli

0 out of 5

Metal gövdeli ve döşemeli restaurant sandalyesi, pek çok dekorasyona uyum sağlayan sade görünüme sahiptir. Hafif ama sağlam gövde yapısı, renk alternatifli olması, konforlu kullanımı, öne çıkan avantajlarıdır.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-250141T Kategoriler:

Açıklama

Döşemeli Restaurant Sandalyesi Metal Gövdeli

  • Metal sandalyenin avantajı, horeca sektöründeki kalabalık müşteri sirkülasyonu için daha dayanıklı olması, bakım gerektirmemesi ve boyasının ahşaba göre kolay çizilmemesidir. Restaurant mobilyaları grubunda olan sandalye, sade görünüme sahiptir ve pek çok dekorasyona kolaylıkla uyum sağlar.
  • Döşemeli kısımda deri, nubuk, süet, kullanılabilir. Ayrıca pamuk, keten, kadife, şönil gibi kumaş türleri de tercih edilebilir. Güneşli bir ortamda kullanılacaksa akrilik özelliği olan kumaşlar arasından seçim yapılabilir. Tercihe göre, döşeme üzerine kurumsal logo uygulanabilir.
  • Ürünün diğer özelliği; Geriye yaslanıldığında bel ve omurgayı rahat ettiren hafif eğime sahiptir. Ergonomik yapısı ve üretimde kullanılan yüksek dansiteli sünger, uzun süreli oturumda dahi konfor sağlar.
  • Metal ayaklarda elektrostatik boya veya krom kaplama uygulanabilir. Boyalı tercih edenler, zengin renk kartelasından seçim yapabilir.
  • İdeal ölçülere sahip olan sandalye, küçük alanlara daha fazla misafir alınabilmesini sağlar.
  • Döşemeli metal sandalye, sanılanın aksine hafiftir. Böylece hem işletme hem müşteriler için kolaylık sağlar.
  • Metal, ahşap, compact, mermer, werzalit, corian malzemeler ile üretilen bütün masalar ile şık ve estetik görünüm sağlar.
  • Ürün ölçüleri; w.43 d.44cm h.84cm Ağırlığı 5,5Kg
  • Restaurant sandalyesinin toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo