NEO-300139T Modern Döşemeli Kolsuz Yemek Sandalyesi

NEO-300139T-Modern-Döşemeli-Kolsuz-Yemek-Sandalyesi-1
NEO-300139T-Modern-Döşemeli-Kolsuz-Yemek-Sandalyesi-2

NEO-300139T Modern Döşemeli Kolsuz Yemek Sandalyesi

İç mekan tasarımlarınız için minimal ve şık parçalar arıyorsanız, modern döşemeli kolsuz yemek sandalyesi modeli tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.

Yemek sandalyesi modeli hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlar ile ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 48cm  / 18,8inc
Derinlik : 56cm  / 22inc
Sırt Yüksekliği : 92cm  / 36,2inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,8inc
Ağırlık : 8kg

Açıklama

Modern Döşemeli Kolsuz Yemek Sandalyesi

İç mekan tasarımlarınız için minimal ve şık parçalar arıyorsanız, modern döşemeli kolsuz yemek sandalyesi modeli tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Özellikle yeme – içme sektörü için tasarlanmış olan bu ahşap sandalye, kapladığı ufak alan sayesinde restaurant, cafe, otel, food court, sosyal tesis ve alışveriş merkezleri gibi geniş alanlarda büyük bir avantaj sağlar.

Gövdesi ve ayakları yüksek kaliteli ahşaptan imal edilen bu tasarım, kolsuz özelliği ile konforlu ve geniş bir oturma alanı yaratır. Tasarımı öne çıkaran köşeli ve dik çizgiler ise çabasız bir şıklık sağlar.

Modern döşemeli kolsuz yemek sandalyesi modelini, ufak dokunuşlarla daha kişisel bir tasarım haline getirebilirsiniz. Dilerseniz ahşap ayak ve gövde rengini değiştirebilir veya döşeme kumaşında da farklılığa gidebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz farklı renk ve desenlerdeki kumaşlar arasından özgürce seçim yapabilir veya deri kaplama uygulamasını da tercih edebilirsiniz.

Modern döşemeli yemek sandalyesi modeli hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlar ile ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövdeli. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ahşap gövde rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, cafe, otel, food court, sosyal tesis, alışveriş merkezi gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Modern Döşemeli Kolsuz Yemek Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300139T Modern Döşemeli Kolsuz Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun