NEO-300176T Avangard Sandalye Lükens Ayaklı

Avangard Sandalye Lükens Ayaklı NEO-300176T
Avangard Sandalye Lükens Ayaklı-1 NEO-300176T
Avangard Sandalye Lükens Ayaklı-2 NEO-300176T

NEO-300176T Avangard Sandalye Lükens Ayaklı

0 out of 5

Avangard Sandalye Lükens Ayaklı, klasik tarza sahip dekorasyonu tercih eden işletmeler için ideal bir seçenek oluşturuyor. Avangard stilin en iyi örneklerinden biri olan sandalye, şık ve iddialı bir dekorasyona sahip restoran ve otel gibi yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Sağlam yapısı sayesinde kalabalık yemek alanlarında uzun yıllar dayanıklılığını koruyan ürün, misafirlerinize şık ve konforlu bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Açıklama

Avangard Sandalye Lükens Ayaklı

Avangard Sandalye Lükens Ayaklı, klasik tarza sahip dekorasyonu tercih eden işletmeler için ideal bir ahşap sandalye seçeneği oluşturuyor. Avangard stilin en iyi örneklerinden biri olan sandalye, şık ve iddialı bir dekorasyona sahip restoran ve otel gibi yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Sağlam yapısı sayesinde kalabalık yemek alanlarında uzun yıllar dayanıklılığını koruyan ürün, misafirlerinize şık ve konforlu bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Sandalyenin tamamında olduğu gibi, döşemeli kısımlarında da kaliteli işçilikten faydalanılıyor. Dikiş detaylarıyla ayrı bir hava kazanan ürün için farklı renk ve desende kumaş ya da deri kullanılabiliyor. Suni deri, süet, nubuk, keten, akrilik ve pamuk gibi döşeme alternatiflerinin bulunduğu karteladan seçim yapılabilmesi, sandalyenin mevcut dekorasyonunuza kolaylıkla uyum sağlamasına yardımcı oluyor. Ürünün gövde ve ayaklarındaysa birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor.

Sipariş üzerine üretim programına alınan sandalye, lükens ayak detayıyla ve farklı tarzıyla dikkatleri üzerinde topluyor. İşletmenize farklı bir hava katacak model hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Avangard Sandalye Lükens Ayaklı modeli, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Gövde ve ayakların üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Kullanım Yeri: Şık ve iddialı dekorasyona sahip restaurant, otel gibi yeme-içme sektöründeki işletmeler için idealdir. Kalabalık yemek alanlarında, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, kollu sandalye olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Avangard sandalye ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo