NEO-300179T Avangard Kollu Sandalye Lükens Ayaklı

Avangard Kollu Sandalye Lükens Ayaklı NEO-300179T
Avangard Kollu Sandalye Lükens Ayaklı-1 NEO-300179T

NEO-300179T Avangard Kollu Sandalye Lükens Ayaklı

0 out of 5

Klasik modelleri içine alarak farklılaşan dekorasyon tarzının en iyi örneklerinden biri olan Avangard Kollu Sandalye Lükens Ayaklı modeli, şık ve iddialı bir tarzı benimseyenlerin dikkatini ilk bakışta üzerine topluyor. Restaurant ve otellerin yeme-içme bölümünde dekorasyonu işlevsel bir şekilde tamamlayan ürün, kollu tasarımıyla sağlıklı bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Stok kodu: NEO-300179T Kategoriler:

Açıklama

Avangard Kollu Sandalye Lükens Ayaklı

Klasik modelleri içine alarak farklılaşan dekorasyon tarzının en iyi örneklerinden biri olan Avangard Kollu Sandalye Lükens Ayaklı modeli, şık ve iddialı bir tarzı benimseyenlerin dikkatini ilk bakışta üzerine topluyor. Restaurant ve otellerin yeme-içme bölümünde dekorasyonu işlevsel bir şekilde tamamlayan ürün, kollu tasarımıyla sağlıklı bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Kalabalık yemek alanlarında uzun yıllar kullanılabilecek bir dayanıklılığa sahip olan sandalye, konuklarınızı konforlu bir şekilde ağırlıyor.

Sandalyenin gövde ve ayakları birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretiliyor. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısımda, farklı renk ve desenlerde kumaş veya deri tercih edilebiliyor. Döşemede kullanılmak üzere suni deri, süet, nubuk, keten, akrilik ve pamuk gibi alternatiflerin yer aldığı çok sayıda kartela bulunuyor. Sandalyenin döşemeli bölümü için yapabileceğiniz seçimlerle ürün, işletmenizin mevcut dekorasyonuna rahatlıkla uyum sağlıyor.

Avangard tarzı ve lükens ayak detayıyla özellikle dikkat çeken sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Son derece kaliteli işçilik ve malzemeden faydalanılarak üretilen ürün hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilir ve dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Avangard Kollu Sandalye Lükens Ayaklı modeli, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Gövde ve ayakların üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Kullanım Yeri: Şık ve iddialı dekorasyona sahip restaurant, otel gibi yeme-içme sektöründeki işletmeler için idealdir. Kalabalık yemek alanlarında, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, kollu sandalye olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Avangard sandalye ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo