NEO-300181T Ahşap Kollu Restoran Sandalyesi

Ahşap Kollu Restoran Sandalyesi NEO-300181T-1
Ahşap Kollu Restoran Sandalyesi NEO-300181T-2
Ahşap Kollu Restoran Sandalyesi NEO-300181T-3
Ahşap Kollu Restoran Sandalyesi NEO-300181T-4
Ahşap Kollu Restoran Sandalyesi NEO-300181T-6
Ahşap Kollu Restoran Sandalyesi NEO-300181T-7

NEO-300181T Ahşap Kollu Restoran Sandalyesi

Ahşap Kollu Restoran Sandalyesi; otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, steakhouse ve fast food gibi Horeca sektöründeki işletmeler tarafından sıkça tercih ediliyor. Misafirlerinizi uzun süreli oturumlarda rahat hissettirmek amacıyla tasarlanan ürün, dinamik ve modern yapısıyla ön plana çıkıyor.

Ahşap Kollu Restoran Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 58cm  / 22,8inc
Derinlik : 62cm  / 24,4inc
Sırt Yüksekliği : 84cm  / 33inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 8,5kg

Açıklama

Ahşap Kollu Restoran Sandalyesi

İç mekân kullanımı için son derece uygun olan Ahşap Kollu Restoran Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına dahil ediliyor. Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için biçilmiş kaftan niteliğindeki ahşap sandalye; otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, steakhouse ve fast food gibi işletmeler tarafından sıkça tercih ediliyor. Misafirlerinizi uzun süreli oturumlarda rahat hissettirmek amacıyla tasarlanan ürün, dinamik ve modern yapısıyla ön plana çıkıyor.

Hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanlarında da kullanılabilen modelin üretim aşamalarının tamamında kaliteli işçilik ve materyalden faydalanılıyor. Sandalyenin ahşap kısmı birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal ediliyor. Kullanıcılar ahşap gövde için renk seçimi yapabiliyor, arzu edilen renkte lake boya uygulaması gerçekleştirilebiliyor.

Yüksek dansiteli süngerden üretilen döşemeli alanda farklı tür, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabiliyor. Ayrıca kullanıcılar döşemeli alan için nubuk, kadife, keten, suni deri, süet, pamuk ve akrilik seçeneklerinin bulunduğu kartelalar arasından seçim yapabiliyor. Bu da oturma deneyimini iyileştiren faktörler arasında yer alıyor.

Siz de işletmenizin havasını değiştirecek ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak bir sandalyeye sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve ürünün üretim aşamalarıyla ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İsterseniz sandalyeyi inceleyip hemen sipariş de verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Ahşap Kollu Restoran Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, steak house, fast food dekorasyonları için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Ahşap Kollu Restoran Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300181T Ahşap Kollu Restoran Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun