NEO-300184T Klasik Kapitoneli Yemek Sandalyesi

NEO-300184T-Klasik-Kapitoneli-Yemek-Sandalyesi-1
NEO-300184T-Klasik-Kapitoneli-Yemek-Sandalyesi-2
NEO-300184T-Klasik-Kapitoneli-Yemek-Sandalyesi-3

NEO-300184T Klasik Kapitoneli Yemek Sandalyesi

Klasik kapitoneli yemek sandalyesi, özellikle otel, sosyal tesis, cafe ve restaurant gibi işletmelerin dekorasyonunda tercih ediliyor.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 54cm  / 21,2inc
Derinlik : 61cm  / 24inc
Sırt Yüksekliği : 90cm  / 35,4inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 7,4kg

Açıklama

Klasik Kapitoneli Yemek Sandalyesi

Klasik Kapitoneli Yemek Sandalyesi, özellikle otel, sosyal tesis, cafe ve restaurant gibi işletmelerin dekorasyonunda tercih ediliyor. Mükemmel bir dikiş kalitesi kullanılarak tasarlanan ahşap sandalye, sağlamlığı ve dayanıklılığıyla da konforlu bir kullanıcı deneyimi vadediyor.

Ayakları ve gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal ediliyor. Vücut proporsiyonuna uygun olarak tasarlanan ürünün sırt ve oturum kısmında kapitone döşeme kullanılıyor. Dikiş detaylarında olduğu gibi, iç dolgusunda da kaliteli bir malzeme kullanılan ürünün döşemesi için deri veya kumaş tercih edilebiliyor.

Ürünün ahşap ayak rengi de firma isteğine bırakılırken dilenirse lake boya da kullanılabiliyor. İşletmenin karakterini ve kurumsal kimliğini yansıtmak isteyen firmalar için firma logosu sandalye üzerine yansıtılabiliyor. Yüksek hacimli siparişlerde üzerinde ufak değişiklikler yapılabilen sandalye, konforu ve kalitesiyle işletmenizin havasını değiştiriyor ve kalitesini yukarı taşıyor.

Ürün üzerinde yapabileceğiniz modifikasyon seçenekleri, üretim aşamaları, teslimat süresi ve fiyat hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilir, işletmenizde size özel bir mobilya kullanmanın ayrıcalığını en iyi şekilde yaşayabilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Ayaklar ve gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal. Oturum ve sırt döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ticari alanlar için istenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir. 
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. Lake boyanabilir.Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Cafe, restaurant, otel, sosyal tesis işletmelerinin dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Klasik Kapitoneli Yemek Sandalyesinin toptan satışı için detaylı bilgi isteyiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300184T Klasik Kapitoneli Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun