NEO-300208T Restaurant Sandalyesi Kapitoneli Ahşap Ayaklı

NEO-300208T-Restaurant-Sandalyesi-Kapitoneli-Ahşap-Ayaklı-1
NEO-300208T-Restaurant-Sandalyesi-Kapitoneli-Ahşap-Ayaklı-2
NEO-300208T-Restaurant-Sandalyesi-Kapitoneli-Ahşap-Ayaklı-3
Restaurant Sandalyesi Kapitoneli Ahşap Ayaklı NEO-300208T-4

NEO-300208T Restaurant Sandalyesi Kapitoneli Ahşap Ayaklı

Zarif ve şık tasarımıyla dikkat çeken kapitoneli ahşap ayaklı sandalyeyi, restaurant, cafe ve coffee shop gibi yeme içme sektörlerinde kullanabilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 47cm  / 18,5inc
Derinlik : 57cm  / 22,4inc
Sırt Yüksekliği : 91cm  / 35,8inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 7,8kg

Açıklama

Restaurant Sandalyesi Kapitoneli Ahşap Ayaklı

Zarif ve şık tasarımıyla dikkat çeken kapitoneli ahşap ayaklı sandalyeyi, iç mekan dekorasyonlarınızda kullanabilirsiniz. Ürünü restaurant, cafe, coffee shop ve food court gibi yeme içme sektörlerinde rahatlıkla değerlendirebilir ya da dilerseniz şirket, okul ve hastane tasarımlarınız için de tercih edebilirsiniz.

Ürün, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal edilen gövdesi sayesinde uzun bir kullanım ömrü sunar. Oturum ve sırt kısmı döşeme kumaşıyla kaplı olan sandalye yaslanma alanındaki kapitone uygulamasıyla, tasarımı daha şık ve modern bir seviyeye taşır. Kolsuz özelliği sayesinde daha geniş ve özgür bir oturum alanı sunar.

Sandalyeyi daha kişisel bir tasarım haline getirmek, mekanınızın genel atmosferiyle veya kurumsal kimliğinizle bir bütünlük oluşturmak isterseniz küçük değişiklikler de yapabilirsiniz. Ürünün döşeme kumaşını farklı bir renk ya da desenle uygulatabilir veya deri ile de kaplatabilirsiniz. Ahşap ayak ve gövde rengini de dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Restaurant sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı. Oturum ve sırt kısmı döşemeli, sırt kısmı kapitonelidir
  • Döşeme kısmı için farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir.
  • Ahşap gövde ve rengi kullanıcı tarafından belirlenebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, cafe, coffee shop, food court dekorasyonlarında tercih edilmektedir. Ayrıca şirket, okul, hastane gibi binaların muhtelif yerlerinde kullanılabilir.
  • Restaurant mobilyalarının toptan satışı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300208T Restaurant Sandalyesi Kapitoneli Ahşap Ayaklı” için yorum yapan ilk kişi siz olun