NEO-300210T Ahşap Sırtlı Restaurant Cafe Sandalyesi

Ahşap Sırtlı Restaurant Cafe Sandalyesi NEO-300210-1
Ahşap Sırtlı Restaurant Cafe Sandalyesi NEO-300210-2

NEO-300210T Ahşap Sırtlı Restaurant Cafe Sandalyesi

Sipariş üzerine üretim programına dahil edilen Ahşap Sırtlı Restaurant Cafe Sandalyesi, restaurant, otel yemek alanları, cafe, coffee shop, fast food ve bar gibi yeme-içme sektöründe yer alan işletmeler tarafından tercih ediliyor.

BOYUT
Genişlik : 53cm  / 20,8inc
Derinlik : 57cm  / 22,4inc
Sırt Yüksekliği : 88cm  / 34,6inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 7,9kg

Açıklama

Ahşap Sırtlı Restaurant Cafe Sandalyesi

Sipariş üzerine üretim programına dahil edilen Ahşap Sırtlı Restaurant Cafe Sandalyesi, restaurant, otel yemek alanları, cafe, coffee shop, fast food ve bar gibi yeme-içme sektöründe yer alan işletmeler tarafından tercih ediliyor.

Ahşap gövde üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılan ürün hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanlarında da tercih edilebiliyor. Sandalye insan trafiğinin fazla olduğu iç mekânlarda bile dayanıklılığını uzun süre korumayı başarıyor.

Oturum rahatlığı sağlayan ve omurga sağlığını destekleyen döşeme bölümünün yapımında farklı tür, renk ve desenlerden imal edilen kumaş veya deri kullanılabiliyor. Süet, nubuk, suni deri, pamuk, keten, kadife ve akrilik seçeneklerinin bulunduğu çok sayıda kartela da döşemeli kısımda tercih edilmek üzere kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Ürünün ahşap ayakları için renk seçimi yapılabiliyor ve tercih kullanıcıya bırakılıyor. İç mekân kullanımı için son derece uygun olan model, marka kimliğinizi en iyi şekilde yansıtıp ortama da şık bir hava katıyor.

Restaurant sandalyesi teknik özellikleri, teslimat süresi, modifikasyon seçenekleri ve fiyatı hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilir, isterseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Ahşap Sırtlı Restaurant Cafe Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Döşeme için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, otel yemek alanları, cafe, coffee shop, fast food, bar gibi yeme-içme sektöründeki işletmeler için idealdir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının yemek alanlarında da dekore edilebilir. Kalabalık yemek alanlarında, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Ahşap Sırtlı Restaurant Cafe Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300210T Ahşap Sırtlı Restaurant Cafe Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun