NEO-300531T Ahşap Yuvarlak Cafe Sandalyesi

Ahşap Yuvarlak Cafe Sandalyesi NEO-300531T-1
Ahşap Yuvarlak Cafe Sandalyesi NEO-300531T-2
Ahşap Yuvarlak Cafe Sandalyesi NEO-300531T-3
Ahşap Yuvarlak Cafe Sandalyesi NEO-300531T-4
Ahşap Yuvarlak Cafe Sandalyesi NEO-300531T-5
Ahşap Yuvarlak Cafe Sandalyesi NEO-300531T-6
Ahşap Yuvarlak Cafe Sandalyesi NEO-300531T-7

NEO-300531T Ahşap Yuvarlak Cafe Sandalyesi

Ahşap Yuvarlak Cafe Sandalyesi, modern tarzının yanı sıra omurga sağlığını destekleyen tasarımı sayesinde işletmeler tarafından büyük ilgi gören mobilyalar arasında yer alıyor. Yeme-içme sektöründe bulunan restaurant, cafe, otel yemek alanları, coffee shop ve steak house gibi işletmeler için ideal bir ürün olan sandalye; hastane, klinik, fabrika ve ofislerin yemek bölümlerinde kullanım için de tercih ediliyor.

Ahşap Yuvarlak Cafe Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Ahşap Yuvarlak Cafe Sandalyesi

Ahşap Yuvarlak Cafe Sandalyesi, modern tarzının yanı sıra omurga sağlığını destekleyen tasarımı sayesinde işletmeler tarafından büyük ilgi gören ahşap mobilyalar arasında yer alıyor. Yeme-içme sektöründe bulunan restaurant, cafe, otel yemek alanları, coffee shop ve steak house gibi işletmeler için ideal bir ürün olan sandalye; hastane, klinik, fabrika ve ofislerin yemek bölümlerinde kullanım için de tercih ediliyor.

Ürünün ahşap gövde üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Yüksek dansiteye sahip kaliteli bir iç dolgu malzemesi kullanılan döşemeli kısımlar için, farklı renk ve desenlerde kumaş ya da deri tercih edilebiliyor. Kumaş ve deri seçeneklerinin yer aldığı çok sayıda kartela da kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından seçilebilen üründe, istenilen renkte lake boya seçeneği de bulunuyor.

Misafirlerine yönelik konforlu ve şık çözümler üretmeyi hedefleyen işletmeler için kullanışlı bir oturum deneyimi sunan sandalye, sağlamlığı sayesinde uzun süreli kullanım avantajı sunuyor. Siz de bu şık ve işlevsel ürünle ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Ahşap Yuvarlak Cafe Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, otel yemek alanları, cafe, coffee shop, steak house, fast food dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, fabrika, ofis dekorasyonlarının yemek bölümleri için de ideal seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Cafe sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300531T Ahşap Yuvarlak Cafe Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun