NEO-300238T Ahşap Gövdeli Minderli Yemek Sandalyesi

Ahşap Gövdeli Minderli Yemek Sandalyesi NEO-300238
Ahşap Gövdeli Minderli Yemek Sandalyesi NEO-300238T-2

NEO-300238T Ahşap Gövdeli Minderli Yemek Sandalyesi

Ahşap sandalye, otellerin restaurant bölümleri, kahve dükkanı ve cafe işletmeleri için tercih edilmektedir. Özel üretim sandalyenin hem ahşap gövdesi hem döşemesi için renk seçimi yapılabilir. Rahat oturumu ve şık görünümü öne çıkan özellikleridir.

 

Otel Restaurant Sandalyesi İç Mekan üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 55cm  / 21,6inc
Derinlik : 63cm  / 24,8inc
Sırt Yüksekliği : 76cm  / 29,9inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 7,5kg

Açıklama

Ahşap Gövdeli Minderli Yemek Sandalyesi

Ahşap Gövdeli Minderli Yemek Sandalyesi, iç mekân kullanımı için son derece uygundur. Yüksek adetli siparişlerinizde üzerinde küçük değişiklikler yapılabilen ürün, dekorasyonunda klasik tarzı benimseyen yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren işletmeler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Yeme-içme sektöründe yer alan işletmeler için ideal seçimler arasında yer alan sandalye; cafe, coffee shop, otel,  restaurant, steakhouse ve barlarda kullanılıyor. Ürün ayrıca klinik,hastane, ofis ve plazaların yemek alanlarında da dekore edilebiliyor.

Kullanıcı deneyimini daha işlevsel ve konforlu hâle getirmeyi başaran ahşap sandalyenin gövdesi, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretiliyor. Ürünün ahşap gövdesi lake boyalı olabildiği gibi kullanıcının isteğine göre farklı renkte cila uygulamaları da yapılabiliyor.

Üst seviyede konfor sunan oturum ve sırt kısmı için farklı tür, renk ve desenlerde deri veya kumaş kullanılabiliyor. Tüm bunlara ek olarak suni deri, süet, nubuk, pamuk, kadife, akrilik ve keten gibi bir çok seçeneğin yer aldığı kartelalar da döşeme tercihinde oldukça geniş alternatiflere olanak sağlıyor.

Siz de işletmenizin klasik ve şık atmosferini desteklemek istiyorsanız, modelin üretim süreci ve modifikasyon seçenekleri hakkındaki detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Şık görünümü ve vücut ergonomisine uygun yapısı ile horeca sektöründeki firmaların misafirlerini ağırlayabileceği ahşap sandalye uzun ömürlü yapısı, işletmeler açısından avantaj sağlar.
  • Sandalyenin döşemesi için kumaş ve deri tercihi yapılabilir. Farklı renklerin ve desenlerin olduğu çok sayıda karteladan, dekorasyona en uygun seçim yapılabilir.
  • Ahşap gövde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı ile üretilmektedir. Ahşap kısımlar, istenilen renkte boyanabilir.
  • Sandalye ölçüleri w.55 d.63 h.76cm
  • Sandalye iç mekan dekorasyonunda kullanılabilir. Yıl içerisinde çok sayıda ziyaretçinin bulunduğu cafe, restaurant, otel, kahve dükkanı işletmeleri için uygundur. Sandalye ile kombin yapılacak yemek masası için masalar kategorisi incelenebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300238T Ahşap Gövdeli Minderli Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun