NEO-300344T Ahşap Kollu Döşemeli Restaurant Sandalyesi

Ahşap Kollu Döşemeli Restaurant Sandalyesi NEO-300344

NEO-300344T Ahşap Kollu Döşemeli Restaurant Sandalyesi

İşletmelerinde farklı bir hava yaratmak isteyenler için şık ve işlevsel bir kullanım deneyimi sunanAhşap Kollu Döşemeli Restaurant Sandalyesi modeli, rahatlığıyla göz dolduruyor.

Ahşap Kollu Döşemeli Restaurant Sandalyesi üzerinde işletmenizin tarzına göre yapacağınız modifikasyonlarla misafirlerinizi, benzerini hiçbir yerde göremeyecekleri eşsiz bir sandalye üzerinde ağırlayabilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 58cm  / 22,8inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 79cm  / 31,1inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 8,3kg

 

Açıklama

Ahşap Kollu Döşemeli Restaurant Sandalyesi

İşletmelerinde farklı bir hava yaratmak isteyenler için şık ve işlevsel bir kullanım deneyimi sunan Ahşap Kollu Döşemeli Restaurant Sandalyesi modeli, rahatlığıyla göz dolduruyor. Ürün restaurant, coffee shop, AVM, otel, bar ve cafelerde kullanılabiliyor. Ahşap sandalye, vücut konforunu destekleyen tasarımı sayesinde uzun süreli ve rahat oturumu destekliyor.

Ahşap Kollu Döşemeli Restaurant Sandalyesi üretimi sipariş üzerine programa alınıyor. Ahşap gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal edilen ürünün ahşap gövde rengi kullanıcı tarafından seçilebiliyor.

Sandalyenin oturma kısmında kullanılan döşemede, işletmenizin genel havasına uyması için tercihinize göre kumaş ya da deri kullanılabiliyor. Renk ve desen seçimi kullanıcıya bırakılırken yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabiliyor.

Doğru dekorasyon hamleleri bir işletmenin kalite ve kurumsallığını gözler önüne seren en önemli ayrıntılardan biri. Siz de işletmenizde kullandığınız mobilyaların kalitesini bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üretim aşamaları, modifikasyon tercihleri, teknik detaylar ve fiyatla ilgili bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz.

Ahşap Kollu Döşemeli Restaurant Sandalyesi üzerinde işletmenizin tarzına göre yapacağınız modifikasyonlarla müşterilerinizi, benzerini hiçbir yerde göremeyecekleri eşsiz bir sandalye üzerinde ağırlayabilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı. Oturum kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. 
  • Ahşap gövde rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, coffee shop, avm, otel, cafe, bar gibi işletmelerin dekorasyonu için idealdir.
  • Ahşap Kollu Döşemeli Restaurant Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300344T Ahşap Kollu Döşemeli Restaurant Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun