NEO-300445T Lükens Ayaklı Kapitoneli Restaurant Sandalyesi

NEO-300445T-Lükens-Ayaklı-Kapitoneli-Restaurant-Sandalyesi-1
NEO-300445T-Lükens-Ayaklı-Kapitoneli-Restaurant-Sandalyesi-2
NEO-300445T-Lükens-Ayaklı-Kapitoneli-Restaurant-Sandalyesi-3
NEO-300445T-Lükens-Ayaklı-Kapitoneli-Restaurant-Sandalyesi-4

NEO-300445T Lükens Ayaklı Kapitoneli Restaurant Sandalyesi

Geleneksel çizgileri modern uygulamalarla buluşturan lükens ayaklı kapitoneli restaurant sandalyesi modeli, yemek alanlarına şıklık getirmeye aday.

Restaurant sandalyesi modeli hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım seçeneklerinizi görüşmek ve avantajlı fiyatlarla ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 65cm  / 25,5inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 8kg

Açıklama

Lükens Ayaklı Kapitoneli Restaurant Sandalyesi

Geleneksel çizgileri modern uygulamalarla buluşturan lükens ayaklı kapitoneli restaurant sandalyesi modeli, yemek alanlarına şıklık getirmeye aday. Bu sandalye modelini dilerseniz restaurant tasarımlarınızda, cafe, coffee shop ve food court gibi mekanlarda kullanabilirsiniz. Ayrıca sosyal tesis ve alışveriş merkezi gibi kalabalık alanlar için de tercih edebilirsiniz.

Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal edilen ürün, dayanıklılığı ile uzun bir kullanım ömrü sunuyor. Lükens model, ayaklarında uygulanan ince kavis tasarıma dinamik bir hareket ve zarafet katıyor. Sırt kısmındaki kapitone uygulaması ise şık ve göz dolduran bir detay sunuyor. Ürün kolsuz özelliği ile de geniş bir hareket alanı yaratıyor.

Sandalye tasarımı üzerinde minik değişiklikler yaparak ürünü daha kişisel bir tasarım haline getirebilirsiniz. Sandalyenin ahşap rengini değiştirebilir veya döşeme kaplaması için deri uygulamasını tercih edebilirsiniz. Deri malzemenin yanı sıra farklı renk ve desen seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Restaurant sandalyesi modeli hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım seçeneklerinizi görüşmek ve avantajlı fiyatlarla ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap ayak 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı. Ayak lükens modelidir. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Sandalyenin sırtı kapitonelidir. 
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Cafe, restaurant, otel, food court, sosyal tesis, alışveriş merkezi gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Restaurant mobilyaları ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300445T Lükens Ayaklı Kapitoneli Restaurant Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun