NEO-300330T Klasik Kapitoneli Restaurant Sandalyesi

NEO-300330T-Klasik-Kapitoneli-Restaurant-Sandalyesi-1
NEO-300330T-Klasik-Kapitoneli-Restaurant-Sandalyesi-2
NEO-300330T-Klasik-Kapitoneli-Restaurant-Sandalyesi-3

NEO-300330T Klasik Kapitoneli Restaurant Sandalyesi

Zarif ve romantik tasarımıyla dikkat çeken klasik kapitoneli restaurant sandalyesi modeli, size geniş bir uygulama alanı sunar. Deri veya kumaş ile döşenebilir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 50cm  / 19,6inc
Derinlik : 61cm  / 24inc
Sırt Yüksekliği : 96cm  / 37,7inc
Oturum Yüksekliği : 49cm  / 19,2inc
Ağırlık : 6,3kg

Açıklama

Klasik Kapitoneli Restaurant Sandalyesi

Zarif ve romantik tasarımıyla dikkat çeken klasik kapitoneli restaurant sandalyesi modeli, size geniş bir uygulama alanı sunar. Yeme içme sektörleri için özel olarak tasarlanan ürünü restaurant, cafe ve food court gibi iç mekanlarda rahatlıkla uygulayabilir ya da dilerseniz otel ve sosyal tesis gibi kalabalık ve geniş alanlar için de tercih edebilirsiniz.

Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal edildiği için uzun bir kullanım ömrü sunar. Oturum ve sırt kısmı döşeme kumaşıyla kaplıdır. Yaslanma alanındaki kapitone uygulaması ve ahşap ayaklarındaki hareketli detaylar tasarımın en önemli unsurlarıdır. Kolsuz olma özelliği sayesinde de geniş ve özgür bir oturum alanı yaratır.

Ahşap sandalyeyi daha kişisel bir tasarım haline getirmek, mekanınızın genel atmosferiyle veya kurumsal kimliğinizle bir bütünlük oluşturmak isterseniz, bazı değişiklikler de yapabilirsiniz. Ürünün döşeme kumaşını farklı bir renk ya da desenle uygulatabilir veya deri ile de kaplatabilirsiniz. Ahşap ayak ve gövde rengini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Restaurant sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlarından faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap ayak 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ahşap gövde rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, cafe, otel, food court, sosyal tesis gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Restaurant mobilyalarının toptan satışı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300330T Klasik Kapitoneli Restaurant Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun