NEO-300333T Klasik Kapitoneli Kollu Restaurant Sandalyesi

NEO-300333T-Klasik-Kapitoneli-Kollu-Restaurant-Sandalyesi-1
NEO-300333T-Klasik-Kapitoneli-Kollu-Restaurant-Sandalyesi-2

NEO-300333T Klasik Kapitoneli Kollu Restaurant Sandalyesi

Zarif, şık ve romantik tasarımıyla dikkat çeken klasik kapitoneli kollu restaurant sandalyesi modelini iç mekan dekorasyonlarınızda kullanabilirsiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 92cm  / 36,2inc
Oturum Yüksekliği : 49cm  / 19,2inc
Ağırlık : 7kg

Açıklama

Klasik Kapitoneli Kollu Restaurant Sandalyesi

Zarif, şık ve romantik tasarımıyla dikkat çeken klasik kapitoneli kollu restaurant sandalyesi modelini iç mekan tasarımlarınızda kullanabilirsiniz. Yeme içme sektörleri için özel olarak tasarlanan ürünü restaurant, cafe ve food court gibi alanlarda rahatlıkla değerlendirebilir ya da dilerseniz otel ve sosyal tesis gibi kalabalık ve geniş mekanlar için de tercih edebilirsiniz.

Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal edilen ürün, bu sayede uzun bir kullanım ömrü sunar. Oturum ve sırt kısmı döşeme kumaşıyla kaplıdır. Yaslanma alanındaki kapitone uygulaması ise tasarımı daha şık bir seviyeye taşır. Kolçak özelliği sayesinde rahat bir koltuk işlevi de görür.

Sandalyeyi daha kişisel bir tasarım haline getirmek, mekanınızın genel atmosferiyle veya kurumsal kimliğinizle bir bütünlük oluşturmak isterseniz, bazı değişiklikler de yapabilirsiniz. Ürünün döşeme kumaşını farklı bir renk ya da desenle uygulatabilir veya deri ile de kaplatabilirsiniz. Ahşap ayak ve gövde rengini de dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Restaurant sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap ayak 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ahşap gövde rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, cafe, otel, food court, sosyal tesis gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Restaurant mobilyaları ile ilgili iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300333T Klasik Kapitoneli Kollu Restaurant Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun