NEO-300296T Yuvarlak Sırtlı Ahşap Otel Restaurant Sandalye

NEO-300296T-Yuvarlak-Sırtlı-Ahşap-Otel-Restaurant-Sandalye-1
NEO-300296T-Yuvarlak-Sırtlı-Ahşap-Otel-Restaurant-Sandalye-3
NEO-300296T-Yuvarlak-Sırtlı-Ahşap-Otel-Restaurant-Sandalye-2

NEO-300296T Yuvarlak Sırtlı Ahşap Otel Restaurant Sandalye

Yuvarlak Sırtlı Ahşap Otel Restaurant Sandalye, otel, restaurant, cafe, food court, coffee shop gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 62cm  / 24,4inc
Derinlik : 63cm  / 24,8inc
Sırt Yüksekliği : 78cm  / 30,7inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 9,6kg

Açıklama

Yuvarlak Sırtlı Ahşap Otel Restaurant Sandalye

Modern tasarımı ve dinamik yaslanma alanıyla dikkat çeken yuvarlak sırtlı ahşap modeli, size geniş bir kullanım alanı sunar. Ürünü dilerseniz restoran, cafe, coffee shop ve food court gibi yeme içme mekanlarında kullanabilir veya otel ve sosyal tesis gibi kalabalık mekanlar için de tercih edebilirsiniz.

Ahşap gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal edilen ürünün oturum ve sırt kısmında döşeme uygulaması kullanılıyor. Yaslanma alanındaki derin kavis sayesinde daha sağlıklı bir oturma alanı yaratılıyor. Sandalyenin arkasındaki ahşap dilimler tasarımın dinamik unsuru olarak göz dolduruyor.

Sandalyeyi mekanınızın renkleriyle ya da kurumsal kimliğinizle daha uyumlu hale getirmek isterseniz, üzerinde değişiklikler de yapabilirsiniz. Döşeme kumaşı için farklı bir renk ya da desen seçebilir veya deriyle de kaplatabilirsiniz. Döşeme uygulamasını fitilli ya da fitilsiz olarak tercih edebilirsiniz. Ahşap rengini de değiştirebilir ve bu yenilikler sayesinde daha kişisel bir tasarım elde edebilirsiniz.

Yuvarlak sırtlı ahşap sandalye modeli hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlarından faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Döşeme fitilli veya fitilsiz olarak tercih edilebilir.
  • Ahşap gövde rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Otel, restaurant, cafe, food court, coffee shop, sosyal tesis gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Restaurant mobilyalarının toptan satışı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300296T Yuvarlak Sırtlı Ahşap Otel Restaurant Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun