NEO-430200T Ofis Bekleme Odası İkili Kanepe

Ofis-Bekleme-Odasi-Ikili-Kanepe-NEO-430200T

NEO-430200T Ofis Bekleme Odası İkili Kanepe

Kamu kurumu, hastane, klinik, fabrika, plaza gibi alanlarda kullanımı sıklıkla tercih edilen ofis bekleme odası ikili kanepe, ev dekorasyonlarında da kendine yer ediniyor. Ürün, insan yoğunluğu olan bu alanların bekleme odası, bina girişi ve lobi gibi bölümlerinde misafirlerin ağırlanması için ideal bir ofis kanepesi olarak beğeni kazanıyor

Ofis Bekleme Odası İkili Kanepe modeli ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Ofis Bekleme Odası İkili Kanepe

İnsan yoğunluğu olan yerlerde rahat bir oturma alanı oluşturmaya yardımcı olan Ofis Bekleme Odası İkili Kanepe, sade tasarımıyla ön plana çıkıyor. Esnek yüzeyi kanepenin oldukça konforlu bir yapı kazanmasını sağlıyor. Kaliteli malzeme kullanımıyla üretilen ikili kanepe, ofis, otel gibi birçok kapalı alanda uzun ömürlü olarak kullanılabiliyor.

Kamu kurumu, hastane, klinik, fabrika, plaza gibi alanlarda kullanımı sıklıkla tercih edilen ikili kanepe, ev dekorasyonlarında da kendine yer ediniyor. Ürün, insan yoğunluğu olan bu alanların bekleme odası, bina girişi ve lobi gibi bölümlerinde misafirlerin ağırlanması için ideal bir ofis kanepesi olarak beğeni kazanıyor. NEO-430100T Ofis Bekleme Odası Tekli Koltuk ve NEO-430300T Ofis Bekleme Odası Üçlü Kanepe olarakta üretilen ikili kanepe istenirse ideal bir ofis otuma grubu dekorasyonu sağlıyor.

Ofis Bekleme Odası İkili Kanepe Özellikleri

Gövdesi, 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretildiği için dayanıklı yapısına büyük katkı sağlıyor. Aynı malzemeden üretilen ve oldukça kalın olan ayakları iki kişinin oluşturduğu bütün ağırlığı kolaylıkla taşıyabiliyor. Yüksek dansiteli süngerle yumuşak form kazanan kanepenin döşemesi ise kullanıcının isteğine göre tasarlanıyor.

Kullanıcının geniş yelpaze sunan kartelalardan seçeceği renk, desen ve kumaşlarla ikili kanepe kullanıma hazır hale getiriliyor. Mobilya alanında en sık kullanılan suni deri, süet, nubuk, kadife, pamuk ve akrilik gibi kumaşlar seçenekler arasında yerini alıyor. İstediğiniz ikili kanepe modeli için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;
  • İkili Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.156cm d.80cm h.74cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Ahşap ayaklar tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Ofis bekleme Odası İkili Kanepe ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-430200T Ofis Bekleme Odası İkili Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun