NEO-430100T Ofis Bekleme Odası Tekli Koltuk

Ofis-Bekleme-Odasi-Tekli-Koltuk-NEO-430100T

NEO-430100T Ofis Bekleme Odası Tekli Koltuk

Sade ve düz tasarımıyla beğeniye sunulan Ofis Bekleme Odası Tekli Koltuk, kullanışlı ve dayanıklı yapısıyla dikkatleri çekiyor. Yumuşak yüzeyi sayesinde son derece konforlu bir oturma alanı oluşturan koltuk, insan sirkülasyonu olan alanlar için ideal bir ofis koltuğu özelliği taşıyor.

Ofis Bekleme Tekli Koltuk ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Ofis Bekleme Odası Tekli Koltuk

Sade ve düz tasarımıyla beğeniye sunulan Ofis Bekleme Odası Tekli Koltuk, kullanışlı ve dayanıklı yapısıyla dikkatleri çekiyor. Yumuşak yüzeyi sayesinde son derece konforlu bir oturma alanı oluşturan koltuk, insan sirkülasyonu olan alanlar için ideal bir ofis koltuğu özelliği taşıyor. Dayanıklı malzemelerden tasarlandığı için uzun ömürlü kullanımı da beraberinde getiriyor.

Otel, ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika ve kamu kurumu gibi alanlarda hem şık hem de rahat bir dinlenme alanı oluşturuyor. Bekleme odası, lobi ve bina girişi gibi insan yoğunluğu olan alanlarda misafirlerin ağırlanmasını sağlıyor. NEO-430300T Ofis Bekleme Odası Üçlü Kanepe ve NEO-430200T Ofis Bekleme Odası İkili Kanepe olarakta üretilen model ile ideal bir ofis oturma grubu dekore edilebiliyor.

Ofis Bekleme Odası Tekli Koltuk Özellikleri

Gövdesi ve ayaklarında kullanılan 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı koltuğa sağlam bir yapı kazandırıyor. Dolgusu için kullanılan yüksek dansiteli sünger, koltuğun oldukça esnek olmasını sağlamakla birlikte çökme yapmadığı için uzun ömürlü kullanım olanağı da tanıyor.

Döşeme kısmında kullanıcının istediği renk, desen ve kumaşlar kullanılıyor. Kartelalardan seçebileceğiniz renk, desen ve kumaşlarla hayalinizdeki tekli koltuk siparişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Ofis Bekleme Odası Tekli Koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.96cm d.80cm h.74cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Ahşap ayaklar tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Resepsiyon bekleme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-430100T Ofis Bekleme Odası Tekli Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun