NEO-430300T Ofis Bekleme Odası Üçlü Kanepe

Ofis-Bekleme-Odasi-Uclu-Kanepe-NEO-430300T

NEO-430300T Ofis Bekleme Odası Üçlü Kanepe

Ofis, kamu kurumu, otel, hastane, klinik, fabrika, plaza gibi sirkülasyon olan alanlarda kullanılabilen ofis kanepeleri, rahat bir oturma alanı oluşturuyor. Bu alanların bekleme odası, lobi ve bina girişi gibi insanların bekleme ve dinlenme halinde olduğu kısımlarında kullanılabiliyor.

Ofis Bekleme Odası Üçlü Kanepe hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Ofis Bekleme Odası Üçlü Kanepe

Sade ve şık tasarımıyla beğeniye sunulan Ofis Bekleme Odası Üçlü Kanepe, kullanılan alana ferah bir atmosfer katıyor. Düz tasarımı ile klasik bir görünüm sunmasının yanı sıra konforlu yapısıyla da ortamda en fazla kullanılan ofis kanepesi modüllerden birine dönüşüyor. Dayanıklı malzemelerle üretildiği için uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor.

Ofis Bekleme Odası Üçlü Kanepe Özellikleri

Ofis, kamu kurumu, otel, hastane, klinik, fabrika, plaza gibi sirkülasyon olan alanlarda kullanılabilen kanepe, üç kişilik rahat bir oturma alanı oluşturuyor. Bu alanların bekleme odası, lobi ve bina girişi gibi insanların bekleme ve dinlenme halinde olduğu kısımlarında kullanılabiliyor.

Ahşap gövdesi için 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılarak oldukça dayanıklı bir form kazanıyor. Aynı malzemeden üretilen ahşap ayaklar ise kalın bir yapıyla bütünleştiği için tüm yükü kolaylıkla ve uzun süreli olarak taşıyabiliyor.

Ofis bekleme odası üçlü kanepe, NEO-430200T Ofis Bekleme Odası İkili Kanepe ve NEO-430100T Ofis Bekleme Odası Tekli Koltuk olarakta üretilmektedir. Aynı dekorasyonda ofis koltuk takımı olarakta kullanılabilir.

Yüksek dansiteli süngerin üzerine yapılan döşeme kullanıcının isteğine uygun renk, desen ve kumaşta tasarlanıyor. Geniş kumaş seçenekleri arasında suni deri, nubuk, süet, pamuk, akrilik ve kadife gibi kumaşlar yer alıyor. Dilediğiniz kumaş, desen ve renkteki üçlü kanepe için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.216cm d.80cm h.74cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Ahşap ayaklar tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Ofis otel kanepesi ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-430300T Ofis Bekleme Odası Üçlü Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun