NEO-431100T Modern Bekleme Koltuk

Modern-Bekleme-Koltuk-NEO-431100T

NEO-431100T Modern Bekleme Koltuk

Modern bekleme koltuk zarif tasarımıyla bekleme salonlarında konfor ve şıklığı bir arada sunar. Geniş kullanım alanına sahip olan ürün ofis, plaza, otel, fabrika, klinik, hastane, müze ve sergi salonlarının bekleme alanlarında keyifle ve uzun yıllar kullanılır.

Modern bekleme koltuğu hakkında detaylı bilgi almak ve ürünü kişiselleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Modern Bekleme Koltuk

Modern bekleme koltuk, 72 x 72 x 83 cm boyutları ve zarif tasarımıyla bekleme salonlarında konfor ve şıklığı bir arada sunar. Geniş kullanım alanına sahip olan ürün ofis, plaza, otel, fabrika, klinik, hastane, müze ve sergi salonlarının bekleme alanlarında keyifle ve uzun yıllar kullanılır.

Özel olarak tasarlanan, kullanıcıların talep ve istekleri doğrultusunda sipariş programına alınan model, özelleştirilebilen tasarımıyla da beğeni toplar.

Dekorasyona Yön Veren Modern Bekleme Koltuğu

İkili kanepe (Bkz. NEO-431200T Modern Bekleme Kanepe) olarak da üretilen bekleme koltuğu, iç mekânlarda uyumlu bir bütün oluşturur. Dayanıklı ve sağlam yapısı ile dikkat çeken ürün, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilir.

İstenilen renkte boyanabilen metal kromaj kaplı ayaklar tasarımı kişiselleştirir. Zengin kumaş, desen ve renk kartelası sayesinde her zevke hitap eden ürün, yüksek dansiteli süngeri ile de maksimum konfor sunar.

Yoğun kullanımda yıpramadan ve deforme olmadan değerlendirilen model, zamansız tasarımıyla da ilgi çeker. Modern bekleme koltuğu hakkında detaylı bilgi almak ve ürünü kişiselleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Modern Bekleme Koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.72cm d.72cm h.83cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, ikili kanepe olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda Ofis Koltuk Takımı olarak kullanılabilir.
  • Kromaj kaplamalı metal ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Modern bekleme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-431100T Modern Bekleme Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun