NEO-750050T Alüminyum Örgü Cafe Sandalyesi

Aluminyum_Orgu_Cafe_Sandalyesi_NEO-750050T_1
Aluminyum_Orgu_Cafe_Sandalyesi_NEO-750050T_3
Aluminyum_Orgu_Cafe_Sandalyesi_NEO-750050T_2

NEO-750050T Alüminyum Örgü Cafe Sandalyesi

İşletmeler için önemli avantajlara sahip Alüminyum Örgü Cafe Sandalyesi, cafe, restaurant, kahve dükkanı, avm, otel dekorasyonu için doğru seçimdir.

Açıklama

Alüminyum Örgü Cafe Sandalyesi

Alüminyum Örgü Cafe Sandalyesi; Dayanıklı, Şık ve Konforlu

Bu tasarım; Hafif, sağlam ve estetik açıdan çekici olduğundan, bahçe ve açık hava alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Son zamanlarda ise, ip örgü alüminyum sandalyeler, diğer sandalyelerin yerini alarak daha da popüler hale gelmiştir. Bu sandalyeler, hem şık bir görünüme sahip hem de dayanıklı ve konforlu oldukları için tercih edilmektedir.

Gövdesi hafif olduğu için kolay taşınabilir. Ayrıca, alüminyum malzemesi sayesinde paslanmaz ve çürümez özelliklere sahiptir.

Ürün Ölçüleri : w. 62cm d.55cm h. 74cm

Örgü cafe sandalyesinin diğer önemli avantajı, hava geçirgen olduğundan terleme yapmaz. Ayrıca, hem ip örgünün hem kumaşın farklı renk ve desen seçenekleri de mevcuttur. Bu nedenle herhangi bir dekorasyona kolayca uyum sağlar. Ayrıca ip ve kumaş, uv ışınlarına karşı dayanıklıdır, renkleri solmaz.

Periyodik bakım gerektirmez, nemli bezle silinir.

İşletmeler için önemli avantajlara sahip sandalye, cafe, restaurant, kahve dükkanı, avm, otel dekorasyonu için doğru seçimdir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, toptan satış fiyatı ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750050T Alüminyum Örgü Cafe Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun