NEO-880025T Alüminyum Rattan Kolsuz Sandalye

Aluminyum-Rattan-Kolsuz-Sandalye-NEO-880025T_1

NEO-880025T Alüminyum Rattan Kolsuz Sandalye

0 out of 5

Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Alüminyum Rattan Kolsuz Sandalye, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Alüminyum, ahşap veya rattan masalar ile kombin yapılabilir, şık bir yemek grubu oluşturulabilir.

Stok kodu: NEO-880025T Kategoriler:

Açıklama

Alüminyum Rattan Kolsuz Sandalye

İstiflenebilir olması sayesinde taşıma, depolama ve sevkiyat kolaylığı sağlayan Alüminyum Rattan Kolsuz Sandalye, değişkenlik gösteren hava şartlarına son derece dayanıklı.

Konforlu bir kullanıcı deneyimi sunmanın anahtarı olarak kabul edilen ürün, sahip olduğu özelliklerle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Sandalyenin ayaklarının altında bulunan takozlar ekstra dayanıklılık sağlıyor. Bunun yanı sıra oturma alanının altının destek bağlarıyla güçlendirilmesi güvenli ve rahat kullanımı destekliyor. Kahverengi ve krem renkte sentetik örgü ile imal edilen modelin gövdesi elektrostatik boyalı.

Bahçe mobilyaları grubunda bulunan model, işletmelere ek olarak evlerin dekorasyonunda da sıkça tercih ediliyor. Ürün yeme-içme sektörünün başlıca işletmeleri otel, restaurant, cafe, fast food restoranları ve alışveriş merkezlerinde yıl boyunca kullanılabiliyor. Model, bu işletmelerin bahçe, balkon, teras bölümlerinde de tercih ediliyor.

Kalabalık yemek alanlarında bile ilk günkü hâlini muhafaza edebilen sandalye, farklı masalar ile şık şekilde kombinlenebilir. Örneğin ürünü ahşap, rattan, iroko, compact masalar ile kombinleyerek göz kamaştırıcı yemek gruplarına sahip olabilirsiniz.

İşletmenizin veya evinizin atmosferini yukarı taşımak ve uzun süre kullanabileceğiniz bir ürüne sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bahçe masa sandalye ürünleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz. İsterseniz modeli hemen sipariş etmeniz de mümkün.

Opsiyonları:
 • Alüminyum Rattan Kolsuz Sandalye ithal üründür.
 • Sentetik Örgü Rengi Kahverengi & Krem
 • Gövde elekrostatik boyalıdır.
 • İstiflenebilir olması depolama, taşıma ve sevkiyat kolaylığı sağlar.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Oturma alanının altı destek bağları ile güçlendirilmiştir.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan sandalye, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Alüminyum, ahşap, iroko, compact veya rattan masalar ile kombin yapılabilir, şık bir yemek grubu oluşturulabilir.
 • w.43cm d.46cm h.88cm
 • Bahçe Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo