NEO-880042T Dikdörtgen Dış Mekan Rattan Masa 90x180cm

Dikdortgen-Dis-Mekan-Rattan-Masa-90x180cm-NEO-880042T_1
Dikdortgen-Dis-Mekan-Rattan-Masa-90x180cm-NEO-880042T_2

NEO-880042T Dikdörtgen Dış Mekan Rattan Masa 90x180cm

0 out of 5

Dikdörtgen Dış Mekân Rattan Masa 90x180cm modeli, bahçe mobilyaları sınıfında bulunuyor. Hem işletme hem de ev dekorasyonu için ideal nitelikleri bünyesinde barındırıyor.

Stok kodu: NEO-880042T Kategoriler:

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Dikdörtgen Dış Mekan Rattan Masa 90x180cm

Kahverengi ve beyaz rattan renklerde imal edilen Dikdörtgen Dış Mekân Rattan Masa 90x180cm modeli, ithal bir ürün.

Değişen hava şartlarına karşı son derece dayanıklı bir kullanım sunan ürünün gövdesi alüminyum materyalden imal ediliyor. Güneş ve yağmurdan etkilenmeyen, ergonomik kullanımıyla konuklarınızın beğenisini kazanan masanın üzerinde temperli cam bulunuyor. Ürünün ayaklarının altında yer alan plastik takozlar ise ekstra dayanıklılık sağlayarak kullanıcı deneyimini daha işlevsel hâle getiriyor.

Ürünün demonte olabilmesi taşıma, depolama ve sevkiyat konularında büyük kolaylık yaratıyor. 180 cm genişlik, 90 cm derinlik ve 75 cm yükseklikte üretilen masa; rattan, ahşap, metal, tekstilen sandalye modelleri ile kombinlenebiliyor. Bu sayede şık yemek gruplarına sahip olabiliyorsunuz.

Bahçe mobilyaları sınıfında bulunan ürün, hem işletme hem de ev dekorasyonu için ideal nitelikleri bünyesinde barındırıyor. Masa, yeme-içme sektöründeki otel, restaurant, cafe, food court, fast food restoranı, kahve dükkanı ve alışveriş merkezi gibi işletmeler tarafından tercih ediliyor. Söz konusu işletmeler ürünü bahçe, balkon ve teraslarında kullanıyor.

Siz de konuklarınızı konforlu şekilde ağırlamak istiyorsanız modern çizgilere sahip rattan masayla ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

 • Dikdörtgen Dış Mekan Rattan Masa 90x180cm ithal üründür.
 • Örgü Renkleri: Kahverengi & Beyaz
 • Gövde alüminyum malzeme ile üretilmektedir.
 • Masa üzerinde temperli cam bulunur.
 • Demonte olabilmesi depolama, taşıma ve sevkiyat kolaylığı sağlar.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Güneş ve yağıştan etkilenmez.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan rattan masa, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, food court, kahve dükkanı, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, veranda, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan, ahşap, tekstilen, metal sandalyeler ile kombin yapılabilir, şık bir yemek grubu oluşturulabilir.
 • Ürün Ölçüleri w.180cm d.90cm h.75cm
 • Dikdörtgen Bahçe Masası ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo