NEO-880055T Rattan Oturma Grubu

Rattan-Oturma-Grubu-NEO-880055T_1
Rattan-Oturma-Grubu-NEO-880055T_2

NEO-880055T Rattan Oturma Grubu

0 out of 5

Rattan Oturma Grubu, dış mekân kullanımı için uygun olan ürün yağmur, güneş ışınları, rüzgar gibi dış hava şartlarına karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bahçe, teras, balkon, veranda gibi yaşam alanlarında kullanım sağlamasının yanı sıra otellerin havuz kenarlarında ve geniş bahçeye sahip restoranların açık bölümlerinde şık bir atmosfer yaratmak amacıyla da tercih edilir.

Stok kodu: NEO-880055T Kategoriler:

Açıklama

Rattan Oturma Grubu

Dış mekânlara konfor katan Rattan Oturma Grubu, estetik tasarımı ve kaliteli üretim malzemesi ile uzun ömürlü kullanım olanağı sağlar. Rattan malzemeden üretilen takım; 1 adet üçlü kanepe, 2 adet tekli koltuk, 1 adet yan sehpa, 1 adet orta sehpa olmak üzere oturma grubu olarak satılır.

Dış mekân kullanımı için uygun olan ürün yağmur, güneş ışınları, rüzgar gibi dış hava şartlarına karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bahçe, teras, balkon, veranda gibi yaşam alanlarında kullanım sağlamasının yanı sıra otellerin havuz kenarlarında ve geniş bahçeye sahip restoranların açık bölümlerinde şık bir atmosfer yaratmak amacıyla da tercih edilir.

İthal bir ürün olan oturma grubu soft gri rengi sayesinde her ortama zarafet katar. 1 adet orta ve 1 adet yan sehpaya sahip olan oturma grubu kalitesiyle dikkat çeker. Rahat kullanım sağlamak amacıyla sehpaların üzerine kompakt tabla yerleştirilir. Böylece sehpalar yeme-içme konusunda konfor, dekorasyon ürünlerinin sergilenmesinde ise estetik bir görünüm sağlar.

Rattan oturma grubu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Rattan Oturma Grubu ithal üründür.
  • Rengi: Gri Örgü
  • Sehpalar üzerinde compact tabla bulunur.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan oturma grubu, evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Bu takım, 1 Adet Üçlü Kanepe + 2 Adet Tekli Koltuk + 1 Adet Yan Sehpa + 1 Adet Orta Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

Üçlü Kanepe w.198 d.91cm h.91cm

Tekli Koltuk w.105 d.91cm h.91cm

Orta Sehpa w.130 d.75cm h.45cm

  • Rattan Bahçe Oturma Grubu ile ilgili detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo