NEO-880056T Rattan Oturma Grubu ve Daybed

Rattan-Oturma-Grubu-ve-Daybed-NEO-880056T_1
Rattan-Oturma-Grubu-ve-Daybed-NEO-880056T_2

NEO-880056T Rattan Oturma Grubu ve Daybed

0 out of 5

İthal rattan oturma grubu ve daybed, bahçe mobilya ihtiyacını fazlasıyla karşılar. Evlerin bahçe, teras, veranda ve balkonlarında kullanılan bahçe takımı, ayrıca konut sitelerinin havuz kenarı için de kullanıma uygundur.

Stok kodu: NEO-880056T Kategoriler:

Açıklama

Rattan Oturma Grubu ve Daybed

İthal rattan oturma grubu ve daybed, bahçe mobilya ihtiyacını fazlasıyla karşılar. Bu takım; 1 adet üçlü kanepe, 2 adet tekli koltuk, 1 adet yan sehpa, 1 adet daybed ve 1 adet orta sehpa olarak tasarlanmaktadır.

Evlerin bahçe, teras, veranda ve balkonlarında kullanılan bahçe takımı, ayrıca konut sitelerinin havuz kenarı için de kullanıma uygundur. Yoğun kullanımdan dolayı deformasyona uğramayan takım yağmur suyu, ısı ve ışığa karşı uzun süre dayanıklılık sağlar.

Gri renk avantajı ile tüm dekorasyon stillerine kolaylıkla kombinlenebilir. Yan ve orta sehpaların üzerine hem servisleri kolaylaştırmak hem de dekorasyon ürünlerinin şık sergilenmesini sağlamak amacıyla kompakt tabla yerleştirilir.

İdeal ölçülere sahip olan bahçe takımı mekâna aydınlık bir görünüm kazandırır. Dış mekân kullanımına karşı dayanıklı olan rattan oturma grubunu 12 ay boyunca, yerini değiştirmeden kullanabilirsiniz.

Bahçelere konfor ve şıklık katan rattan oturma grubu ve daybed hakkında detaylı bilgi almak, ürünü daha ayrıntılı olarak incelemek ve satış fiyatını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Rattan Oturma Grubu ve Daybed ithal üründür.
  • Rengi: Gri Örgü
  • Sehpalar üzerinde compact tabla bulunur.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan oturma grubu, evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Bu takım, 1 Adet Üçlü Kanepe + 2 Adet Tekli Koltuk + 1 Adet Yan Sehpa + 1 Adet Daybed + 1 Adet Orta Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

Üçlü Kanepe w.198 d.91cm h.91cm

Tekli Koltuk w.105 d.91cm h.91cm

Orta Sehpa w.130 d.75cm h.45cm

  • Rattan Bahçe Oturma Grubu ile ilgili detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo