NEO-880065T Alüminyum Dış Mekan Oturma Grubu

Aluminyum-Dis-Mekan-Oturma-Grubu-NEO-880065T_1
Aluminyum-Dis-Mekan-Oturma-Grubu-NEO-880065T_2
Aluminyum-Dis-Mekan-Oturma-Grubu-NEO-880065T_3

NEO-880065T Alüminyum Dış Mekan Oturma Grubu

0 out of 5

Gri gövde rengiyle imal edilen ve kullanıcıların beğenisine sunulan Alüminyum Dış Mekân Oturma Grubu, ithal bir ürün. Bahçe mobilyaları grubunda yer alan oturma grubu evlerin bahçe, veranda, teras ve havuz gibi dış mekân bölümlerinde dekore edilebiliyor.

Stok kodu: NEO-880065T Kategoriler:

Açıklama

Alüminyum Dış Mekan Oturma Grubu

Gri gövde rengiyle imal edilen ve kullanıcıların beğenisine sunulan Alüminyum Dış Mekân Oturma Grubu, ithal bir ürün.

Model, dış hava şartlarına karşı son derece dayanıklı bir performans ortaya koyuyor. Dört mevsim boyunca dış mekânda kullanılabilen oturma grubu, konuklarınızı konforlu şekilde ağırlamanıza imkân tanıyor. Şıklık, konfor ve dayanıklılığın bir araya geldiği ürün, kullanıcı deneyimini daha iyi hâle getirmek için birebir.

İnsan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda bile kalitesinden ödün vermeyen oturma grubunun kolları ve orta sehpasında iroko ahşap yer alıyor. Bir adet üçlü kanepe, iki adet tekli koltuk ve bir adet orta sehpa olarak satılan ürüne kullanıcı tercihi doğrultusunda ikili kanepe ilâve edilebiliyor.

Bahçe mobilyaları grubunda yer alan oturma grubu evlerin bahçe, veranda, teras ve havuz gibi dış mekân bölümlerinde dekore edilebiliyor. Kullanıldığı tüm bölümlerde konforlu oturma deneyimi sunmayı başaran oturma grubu, dayanıklı yapısıyla da uzun ömürlü kullanımı destekliyor.

Siz de hem şık hem de konforlu bir oturma grubuna sahip olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Modelin üretim sürecini öğrenebilir, arzu ederseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:
  • Alüminyum Dış Mekan Oturma Grubu ithal üründür.
  • Gövde Rengi: Gri
  • Kollar ve orta sehpa üzerinde iroko ahşap bulunur.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan dış mekan oturma grubu, evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Bu takım, 1 Adet Üçlü Kanepe + 2 Adet Tekli Koltuk + 1 Adet Orta Sehpa olarak satılmaktadır. Tercihe göre ikili kanepe ilave edilebilir.
  • Bahçe Oturma Grubu ile ilgili detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo