NEO-880093T Rattan Balkon Küçük Oturma Grubu

Rattan-Balkon-Kucuk-Oturma-Grubu-NEO-880093T_2
Rattan-Balkon-Kucuk-Oturma-Grubu-NEO-880093T_1

NEO-880093T Rattan Balkon Küçük Oturma Grubu

0 out of 5

Yoğun ve sık kullanıma karşı dayanıklı olan Rattan Balkon Küçük Oturma Grubu, yıl boyunca dış mekân kullanımı için uygundur. Bahçe, teras, veranda, balkon ve havuz başı kullanımı için tercih edilen ürün, özellikle metrekare sorunu yaşayan yaşam alanları için idealdir. Oturma grubunun rengi ve yapısı ısı, ışık ve yağmur gibi hava koşullarından açılmaz, bozulmaz ve deformasyona uğramaz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Stok kodu: NEO-880093T Kategoriler:

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Rattan Balkon Küçük Oturma Grubu

Rattan Balkon Küçük Oturma Grubu, ideal ölçüleri ve minimal tasarımı ile küçük metrekareye sahip mekânlar için dinamik bir hareketlilik sağlar. Rattan oturma grubu; 1 adet iki kişilik kanepe, 2 adet tekli koltuk, 1 adet orta sehpa olarak üretilir.

Yoğun ve sık kullanıma karşı dayanıklı olan oturma grubu, yıl boyunca dış mekân kullanımı için uygundur. Bahçe, teras, veranda, balkon ve havuz başı kullanımı için tercih edilen ürün, özellikle metrekare sorunu yaşayan yaşam alanları için idealdir.

İthal bir ürün olan küçük oturma grubu alüminyumdan üretilir. Açık ve ferah görünüm tercih edenler için beyaz, klasik stil tutkunları için kahverengi olmak üzere iki farklı renk alternatifi sunar. Oturma grubunun rengi ve yapısı ısı, ışık ve yağmur gibi hava koşullarından açılmaz, bozulmaz ve deformasyona uğramaz.

Küçük oturma grubunu dilerseniz yine rattan bahçe mobilyaları ile birlikte kombinleyerek mekâna uyumlu ve zarif bir atmosfer kazandırabilirsiniz. Ürünü daha yakından incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Opsiyonları:
  • Rattan Balkon Küçük Oturma Grubu modeli ithal üründür.
  • Örgü Renkleri: Kahverengi & Beyaz
  • Gövde, alüminyum malzeme ile üretilmektedir.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan rattan oturma grubu, evlerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı gibi alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Bu takım, 1 Adet İki Kişilik Kanepe + 2 Adet Tekli Koltuk + 1 Adet Orta Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

İkili Kanepe w.125cm d.65cm h.87cm

Tekli Koltuk w.62cm d.65cm h.87cm

Orta Sehpa w.100cm d.50cm h.55cm

  • Rattan küçük oturma grubu ile kombin yapılabilecek yemek grubu için, rattan masa ve rattan sandalye kategorilerini inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo