teras sandalyesi

Teras Sandalyesi Ürünleri

Teras sandalyesi ürünleri, açık alanlarda kolayca kullanım sağlayacak ürünlerdir. Yağmurdan, rüzgardan ve diğer dış etkenlerden kolayca deforme olmaması, bu hizmeti sağlamasında büyük avantajdır. Farklı malzemelerden üretilmiş olan teras sandalyeleri tercih edilebilir.

Otel ve Restoranlar

Siesta markalı otel teras sandalyeleri, uzun ömürlü olacak, müşterilerinizin rahat etmesini sağlayacaktır.

Restaurant işletmelerinde, açık alanlarda rahat ve konforlu mobilyalar tercih ederken, teras sandalyelerinden ilham alabilirsiniz. Alüminyum özelliğe sahip ürünler, çok rahat hareket ettirilir.

Cafe işletmelerinde özel üretilmiş rattan görünümlü teras sandalyeleri tercih ederek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Barlar ve Sandalye Tercihleri

Bar içerisinde ve dışında yüksek taburelere ihtiyaç duyduğunuzda hem iç mekana hem dışa uygun ürünler bulunmaktadır. Hem çok çeşitli hem çok renkli sandalyeler konfor sağlayacaktır.

Ofis ve home ofis olarak kullanılan alanlarda, sandalye tercihi doğrudan çalışmayı etkilemektedir. Kaliteli sandalyeler tercih edilerek, uzun çalışma süresi elde edilebilir. Ahşap, metal, cam bar masası gibi kaliteli pek çok ürün Neo Horeca tarafından üretilmektedir.

Hastane ve Avm teraslarında, insanların hava almasını sağlarken, onların rahat etmesini de göz önünde bulundurmalısınız. Bu nedenle özenle üretilmiş mobilyaları tercih edebilirsiniz.