NEO-100259T Restaurant Bahçe Metal Sandalye

NEO-100259T-Restaurant-Bahçe-Metal-Sandalye-1

NEO-100259T Restaurant Bahçe Metal Sandalye

Klasik Thonet tarzının, günümüzdeki popüler olan metal ile yeniden yorumlanmış halidir. Oturum rahatlığı ile öne çıkan metal sandalye, thonet sandalyelerde standart olan konfor ile üretilmektedir. Sandalyenin oturum ve sırt bölümlerine uygulanan kavisli yapı kullanıcı için ergonomi sağlar.

 

Stok kodu: NEO-100259T Kategoriler:

Açıklama

Restaurant Bahçe Metal Sandalye

  • Restaurant bahçe metal sandalye modeli klasik Thonet tarzının, günümüzdeki popüler olan metal ile yeniden yorumlanmış halidir. Oturum rahatlığı ile öne çıkan metal sandalye, thonet sandalyelerde standart olan konfor ile üretilmektedir. Sandalyenin oturum ve sırt bölümlerine uygulanan kavisli yapı, kullanıcı için ergonomi sağlar. Bu tasarımın sırt bölümü düz metal, oturum bölümü ise delikli metal ile üretilmektedir. Bahçe metal sandalyesinin sudan ve yağıştan etkilenmemesi için koruyucu kaplama işlemi yapılmaktadır. Bu kaplama işlemi, ürünün paslanmama süresini arttırmaktadır.
  • Restaurant bahçe metal sandalye oluşturulmak istenen dekorasyona uyum sağlamasını kolaylaştıracak zengin renk alternatiflerine sahiptir. Her açıdan bakıldığında göz alıcı ve retro bir atmosfer sağlar. Metal sandalye, kapalı alanların dışında, bahçe ve veranda yemek masaları için de kullanılabilir. Bulunduğu yerin tarzına göre metal, hpl, masif ahşap, eskitme  yemek masaları şık görünüm oluşturulabilir. Yemek servisi yapan işletmeler için hijyen konusunda avantajlıdır, temizliği oldukça kolaydır, ağır kimyasallar içermez. Metal sandalyenin üretimi ve boya işlemi yüksek kalite standartlarında oluşur. Zaman içerisinde isteğe göre tekrar boyanarak uzun yıllar yeni görünümü ile kullanılabilir. Detaylı bilgi ve toptan fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metal. Oturum yeri delikli sac metaldir. Hava geçirgenliği sağlar.
  • Renk: Ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. İstenirse oturum yerine sabit döşeme yapılabilir. Deri veya kumaş kullanılabilir. Renk, desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine veya sandalyenin sırt kısmına firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda ve bahçe, teras, balkon gibi dış mekanlarda kullanılabilir. Restaurant, cafe, alışveriş merkezi, steak house, bar gibi ticari alanların dekorasyonu için tercih edilmektedir.
  • Tarz: Vintage, Nostaljik

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

NEO-100259T-Restaurant-Bahçe-Metal-Sandalye-1

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100259T Restaurant Bahçe Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun