NEO-100350T Konik Ayaklı Metal Koltuk

NEO-100350T-Konik-Ayaklı-Metal-Koltuk-5
NEO-100350T-Konik-Ayaklı-Metal-Koltuk-1
NEO-100350T-Konik-Ayaklı-Metal-Koltuk-2
NEO-100350T-Konik-Ayaklı-Metal-Koltuk-3
NEO-100350T-Konik-Ayaklı-Metal-Koltuk-4

NEO-100350T Konik Ayaklı Metal Koltuk

Konik Ayaklı Metal Koltuk, kamusal alanlarda, restaurant, cafe, otel ve çeşitli alanlarda uzun ömürlü ve şık kullanım sağlar. Hem dış mekan hem de iç mekan kullanımına uygun olarak üretilmektedir.

 

Stok kodu: NEO-100350T Kategoriler:

Açıklama

Konik Ayaklı Metal Koltuk

Konik ayaklı metal koltuk, şık ve kullanışlı koltuk modeli seçenekleri arasında ilk sıralarda yerini almaktadır. Metalin yaşam alanlarında şık ve modern tasarımlar ile yer almasına güzel bir örnektir. Tamamen metal iskelete sahip olan koltuk, ergonomik olarak üretilmektedir. İnsan vücuduna uygun ölçülerde üretilen ve sağlık konusunda kullanıcıya katkı sağlayan ürün, göze hitap eden modern tarzıyla da şık dekorasyonu tamamlamaktadır . Hem dış mekan hem de iç mekan kullanımına uygun olarak üretilmektedir. Dış mekanda çevresel koşullara uyum sağlamak üzere koruyucu kaplama uygulanmaktadır.

Konik ayaklı metal koltuk için zengin renk seçenekleri bulunmaktadır. Eskitme tekniği, bakır, pirinç, krom ve gold kaplama ile de üretilmektedir. Bu uygulamalar için bilgi isteyiniz. Bu çeşitlilik, kullanılacağı alana göre uygun dekorasyonu oluşturmada kolaylık sağlamaktadır. Döşeme seçenekleri ile de kullanıcıya tercih fırsatı sunulmaktadır. Bireysel alanlarda olabileceği gibi, toplu mekanlarda da son derece estetik ve uyumlu bir şekilde kullanılabilmektedir. Detaylı bilgi ve toptan fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Konik Ayaklı Metal Koltuk

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.

  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metal. Ayaklar konik şeklindedir. Oturum ve sırt bölümünde delikli sac metal kullanılmıştır.
  • Renk: Ral kartelasındaki renkler statik boya olarak ürün üzerine uygulanmaktadır. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Hava şartlarına dayanıklılığını arttırmak için boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. Renk, desen seçimi yapılabilir. Tercihe göre döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda veya dış mekanda kullanılabilir. Bahçe, Balkon, teras, havuz kenarı, deniz kenarı gibi dış alanlarda güvenle durabilir. Restaurant, cafe, otel yemek alanları, avm, coffee shop, steak house gibi ticari alanlar için idealdir.
  • Tarz: Modern

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100350T Konik Ayaklı Metal Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun