NEO-102314T Metal Tel Sandalye

NEO-102314T-Metal-Tel-Sandalye-5
NEO-102314T-Metal-Tel-Sandalye-4
NEO-102314T-Metal-Tel-Sandalye-1
NEO-102314T-Metal-Tel-Sandalye-2
NEO-102314T-Metal-Tel-Sandalye-3

NEO-102314T Metal Tel Sandalye

İşletmeler tarafından sıklıkla tercih edilen metal tel sandalye, dekorasyonda modern bir tamamlayıcıdır. Hafif, dayanıklı ve konforludur. Kafes şeklinde tasarımı ile dekorasyonda fark oluşturabilir. Farklı konseptlerde şık bir tamamlayıcı olacak olan metal tel sandalyeler ahşap, masif, metal, compact, werzalit masalar ile de kombin edilebilir.

 

Stok kodu: NEO-102314T Kategoriler:

Açıklama

Metal Tel Sandalye

İşletmelerde yoğun olarak kullanılan metal tel sandalye konforlu bir oturma alanına sahiptir. Şık ve modern tasarımı ile dekorasyonlarınıza hareket katacak bir modeldir. Ürünün tamamı metal olmakta ve tellerin bükülüp kaynatılması ile üretilmektedir. Kullanım alanlarına uygun renklerde seçimler yapabilirsiniz. Gereksiz yer kaplamayan modern tarza sahip sandalye, cafe, sosyal tesis, alışveriş merkezi ve konut sitesi gibi ticari alanlarda oldukça idealdir.

Yoğun kullanıma karşı dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır. İç mekanlarda da tercih edilebilecek ürünün daha çok üzeri kapalı dış mekanlarda kullanılması önerilmektedir. Sabit döşemeli olan model üzerine firma logosu uygulanabiliyor. Temizliği kolay ve hijyeniktir.

Kafes şeklinde tasarımı ile dekorasyonda fark oluşturabilir. Farklı konseptlerde şık bir tamamlayıcı olacak olan metal tel sandalyeler ahşap, masif, metal, compact, werzalit masalar ile de kombin edilebilir. Montajı oldukça pratiktir. Herhangi bir uzmanlık gerektirmez. Detaylı bilgi ve toptan fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Metal Tel Sandalye

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.

  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metaldir. Tellerin bükülüp birbirine kaynatılması ile üretilir.
  • Renk: Standart olarak siyah renkte üretilmektedir. Yüksek adetli siparişlerde ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Sabit döşemelidir. Deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda veya üzeri kapalı dış mekanda kullanılması önerilir. Cafe, steak house, sosyal tesis, konut sitesi, alışveriş merkezi gibi ticari alanlar için idealdir.
  • Tarz: Modern

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-102314T Metal Tel Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun