NEO-102311T Ahşap Ayaklı Metal Tel Sandalye

NEO-102311T-Ahşap-Ayaklı-Metal-Tel-Sandalye1
NEO-102311T-Ahşap-Ayaklı-Metal-Tel-Sandalye3
NEO-102311T-Ahşap-Ayaklı-Metal-Tel-Sandalye2

NEO-102311T Ahşap Ayaklı Metal Tel Sandalye

Doğal malzeme olan ahşabın metal ile mükemmel uyumu yakaladığı Ahşap Ayaklı Metal Tel Sandalye, oturum rahatlığı ve dayanıklılığı sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Zengin renk seçenekleri arasından seçim yapılabilir.

 

Stok kodu: NEO-102311T Kategoriler:

Açıklama

Ahşap Ayaklı Metal Tel Sandalye

Ahşap ayaklı metal tel sandalye eşsiz tasarımı ile kullanıcının ilgisini çekmektedir. Şık tasarımı ahşap ayaklar ile her alana uyum sağlamaktadır. Ahşap ayaklı metal tel sandalye, çeşitli renklerle üretilmektedir. Üretimde kullanılan renk ve uygulama tekniği tamamen kullanıcının isteğine göre yapılmaktadır. Kullanıcının istek ve beklentilerini belirtmesi ile tasarım ve üretim aşamasına geçilmektedir. Modern, şık ve aynı zamanda da iç mekan ve dış mekan kullanımına uygundur. Dış mekan kullanımında üstü kapalı mekanlarda kullanılması önerilmektedir.

En trend dekorasyon örneklerinde bu ürüne sıklıkla rastlamak mümkün. Metal sandalyenin üretiminde ve boyanmasında uygulanan ince işçilik ürün üzerinde kendini göstermektedir. Kullanıcı tarafından seçilen renk, ürün üzerine parlak, mat ya da texture olarak uygulanabilmektedir. Ayrıca döşemede de kumaş ya da deri uygulaması tercih edilebilmektedir. Farklı türlerdeki deri veya kumaş seçenekleri arasından renk ve desen seçilebilir. Talebe göre döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir. Ahşap ayaklı metal tel sandalye, horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonunda önemli yer tutar.

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.

  • Kullanılan Malzeme: Oturum ve sırt bölümü metaldir. Tellerin bükülüp birbirine kaynatılması ile üretilir. Ayak kısmı ahşap, kayın ağacından üretilir.
  • Renk: Ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Ahşap ayaklar için de renk seçimi yapılabilir. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Sabit döşemelidir. Deri veya kumaş kullanılabilir. Renk, desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda veya üzeri kapalı dış mekanda kullanılması önerilir. Cafe, fast food, bar, sosyal tesis, konut sitesi, alışveriş merkezi gibi ticari alanlar için idealdir.
  • Tarz: Modern

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, toptan satış fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-102311T Ahşap Ayaklı Metal Tel Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun