NEO-100306T AVM Restaurant Metal Sandalye

NEO-100306T-AVM-Restaurant-Metal-Sandalye -6
NEO-100306T-AVM-Restaurant-Metal-Sandalye -3
NEO-100306T-AVM-Restaurant-Metal-Sandalye -4
NEO-100306T-AVM-Restaurant-Metal-Sandalye -5
NEO-100306T-AVM-Restaurant-Metal-Sandalye -2

NEO-100306T AVM Restaurant Metal Sandalye

AVM Restaurant Metal Sandalye, bulunduğu dekorasyona şıklık katar. Renk alternatiflidir. AVM, restaurant, coffee shop, otel işletmelerinin iç ve dış mekan dekorasyonları için idealdir.

Stok kodu: NEO-100306T Kategoriler:

Açıklama

AVM Restaurant Metal Sandalye

Restaurant ve cafe gibi kalabalık mekanlarda kullanıma uygun olan metal sandalye, hijyenik ve pratik bir çözümdür. Kir tutmayan ve kolay temizlenen yapısıyla işletmeler için avantajlıdır. Dekorasyonun şık görünümüne katkı sağlar. Birçok farklı masa ve dekorasyon ürünüyle kullanılarak mükemmel bir uyum sağlamaktadır.

AVM restaurant metal sandalye ürünü, dayanıklı yapısıyla da tercih nedenidir. Paslanmaz özelliklerle tasarlanmıştır. Statik boya öncesinde paslanmayı engelleyen kaplama yapılarak üretilmektedir. Yapılan işlem, ürünün dış mekanda hava koşullarına karşı kullanımını kolaylaştırmaktadır. Özellikle insanların yoğun şekilde ziyaret ettikleri işletmelerde uzun süreli kullanımı hedeflemektedir. Metal sandalyeler, isteğe bağlı olarak statik boya dışında copper, chrome ve brass gibi kaplamalarla da üretilebilmektedir.

Sandalyeler, minder ile birlikte sipariş verilebilmektedir. Minder üretiminde kumaş veya deri seçenekleri mevcuttur. Bu seçenekler ürünün iç mekan veya dış mekanda kullanılacak olmasına bağlı olarak değişir. Bahçe, veranda, teras alanları için polyester veya akrilik kumaşlar arasından renk ve desen seçimi yapılabilir. Ayrıca su geçirmeyen ve UV katkılı deri kullanılabilir. Üretilen metal sandalye, kusursuz bir şekilde sevk edilmektedir. Teslimat öncesinde detaylı bir kalite kontrol çalışması gerçekleştirilir, kusursuz olarak sevk edilir.

AVM Restaurant Metal Sandalye

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.

  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metal. Oturum ve sırt bölümü delikli sac metaldir. Delikli olduğu için hava geçirgenliği sağlar. Ayrıca yağış sonrası üzerinde birikmesi önlenmiş olur.
  • Renk: Ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Dış mekandaki dayanıklılığını arttırmak için boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. Minder için deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda veya bahçe, veranda, havuz yanı, deniz kenarı, teras, balkon gibi dış mekan alanlarda kullanılabilir. AVM, restaurant, coffee shop, otel yemek alanı dekorasyonları için idealdir.
  • Tarz: Modern

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, toptan satış fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100306T AVM Restaurant Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun