NEO-100305T Modern Bahçe Metal Sandalye

NEO-100305T-Modern-Bahçe-Metal-Sandalye-1
NEO-100305T-Modern-Bahçe-Metal-Sandalye-2
NEO-100305T-Modern-Bahçe-Metal-Sandalye-3
NEO-100305T-Modern-Bahçe-Metal-Sandalye-4
NEO-100305T-Modern-Bahçe-Metal-Sandalye-5

NEO-100305T Modern Bahçe Metal Sandalye

Modern Bahçe Metal Sandalye, ergonomik yapısı ve uzun ömürlü olması sebebiyle tercih edilmektedir. İstenilen renkte üretilebilir. Kütük masa, mermer masa, masif panel masa, gibi ürünler ile birlikte şık görünüm sağlar. Dış mekanda iroko masa, metal masa, compact masa ile birlikte kullanılabilir.

 

Stok kodu: NEO-100305T Kategoriler:

Açıklama

Modern Bahçe Metal Sandalye

Rahat oturum sağlayan ergonomik yapıya ve göz alıcı tasarıma sahip olan modern metal sandalye, contract grubundaki sandalyeler arasında en fazla ilgi gören ürünlerden biridir. Modern bahçe metal sandalye ürünü hava geçirgenliği sağlayan oturum ve sırt alanları kullanım kolaylığı sağlar. Bütün renk tonlarının olduğu ral kartelasından renk seçimi yapılabilir. Modern bahçe metal sandalye ürünü parlak veya mat olarak boyanması için tercih belirtilebilir. Krom, bakır, gold ve pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.

Cafe, restaurant, otel yemek alanı, avm yemek alanı kullanımı için doğru seçimdir. Teras, bahçe, veranda gibi dış mekan alanlarda sıcaklık farklarından, kar yağışı ve yağmurdan etkilenmez.  Dış mekan kullanımının yanı sıra iç mekan dekorasyonunda metal dışında farklı masalar ile birlikte takımlanabilir. Kütük masa, mermer masa, masif panel masa, gibi ürünler ile birlikte şık görünüm sağlar. Dış mekanda iroko masa, metal masa, compact masa ile birlikte kullanılabilir.

Metal sandalye minderli olarak da sipariş verilebilir. Minder için deri ve kumaş türlerinin bulunduğu çok sayıda karteladan seçim yapılabilir. Kurumsal firmalar veya zincir mağazaların talebi halinde minder üzerine logo uygulanabilir. Uzun ömürlü kullanıma ve sağlam gövde yapısına sahip metal sandalyelerin toptan satış fiyatı ve diğer detaylar için iletişime geçiniz.

Modern Bahçe Metal Sandalye

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.

  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metal. Oturum ve sırt bölümü delikli sac metaldir. Delikli olduğu için hava geçirgenliği sağlar.
  • Renk: Ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Sudan etkilenmemesi için statik boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. Minder için deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda veya bahçe, veranda, havuz yanı, deniz kenarı, teras, balkon gibi dış mekan alanlarda kullanılabilir. Restaurant, otel, kahve dükkanı, cafe, bar, sosyal tesis dekorasyonları için idealdir.
  • Tarz: Modern

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100305T Modern Bahçe Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun