NEO-100160T Yuvarlak Sırtlı Metal Sandalye

NEO-100160T-Yuvarlak-Sırtlı-Metal-Sandalye-1

NEO-100160T Yuvarlak Sırtlı Metal Sandalye

İç ve dış mekanlarda, bireysel ya da kurumsal dekorasyonlarda kullanılabilir. Modern ve şık bir hava katmak için metal kollu sandalye doğru seçimdir. İç mekanlarla da uyumlu konseptler oluşturabilen ürün havuz yanı, veranda, balkon, bahçe, teras gibi dış mekan alanlarında da kullanılmaktadır. Özellikle sosyal tesisler, kahve dükkanları, oteller ve restaurantlarda şıklığının yanında dayanıklılığı ile de idealdir.

Stok kodu: NEO-100160T Kategoriler:

Açıklama

Yuvarlak Sırtlı Metal Sandalye

Modern- Loft tarzında kullanışlı ve şık bir seçim olan metal sandalye, farklı alanlarda mükemmel uyum sağlar. Tamamı metal olan ürün, oturum ve sırt bölümündeki delikli sac metal, hem terlemeyi, hem yağış sonrasında ürün üzerinde su birikmesini önler. Yuvarlak sırtlı metal sandalye kullanıcı tercihine göre mat, parlak ve texture olarak bütün renklere boyanabilir. Dekorasyonunuz ile mükemmel uyum sağlayacak krom, bakır, pirinç ya da gold gibi kaplama uygulamaları da talep edilebilir.

Yuvarlak sırtlı metal sandalye iç ve dış mekanlarda kullanılabilen bu modeller özellikle insan yoğunluğunun fazla olduğu işletmelerde çokça tercih ediliyor. İç mekanlarla da uyumlu konseptler oluşturabilen ürün havuz yanı, veranda, balkon, bahçe, teras gibi dış mekan alanlarında da kullanılmaktadır. Özellikle sosyal tesisler, kahve dükkanları, oteller ve restaurantlarda şıklığının yanında dayanıklılığı ile de idealdir.

Modeller minderli ya da mindersiz olarak sipariş verilebilir. Minderlerde renk ve desen seçimi yapabileceğiniz gibi minderler üzerinde firma logosu da kullanabilirsiniz. Metal sandalyeler ahşap, metal, döküm, compact masa gibi farklı tarzları ile de uyumlu olarak ta kombine edilebilir. Kusursuz olarak tasarlanan modern ve şık metal sandalyeler sevkiyat öncesinde kontrollerden geçmektedir. Detaylı bilgi ve toptan fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metal. Oturum ve sırt bölümü delikli sac metaldir. Delikli olduğu için hava geçirgenliği sağlar. Ayrıca temizlik veya yağış sonrasında üzerinde su birikmez.
  • Renk: Ral kartelasından seçilecek bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının isteğine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Dış mekandaki dayanıklılığını arttırmak için boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Bu sayede paslanma ve korozyon önlenmiş olur. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. Farklı türlerde deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Kurumsal firmalar için talep halinde minder üzerine firma logosu uygulanabilir. Minderler fermuarlıdır.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda veya bahçe, veranda, havuz yanı, teras, balkon gibi dış mekan alanlarda kullanılabilir. Restaurant, otel, sosyal tesisler, kahve dükkanı, steak house gibi alanlar için idealdir.
  • Tarz: Modern-Loft

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

NEO-100160T-Yuvarlak-Sırtlı-Metal-Sandalye-1

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100160T Yuvarlak Sırtlı Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun