NEO-100302T Endüstriyel Metal Sandalye

NEO-100302T-Endüstriyel-Metal-Sandalye-2
NEO-100302T-Endüstriyel-Metal-Sandalye-1
NEO-100302T-Endüstriyel-Metal-Sandalye-6
NEO-100302T-Endüstriyel-Metal-Sandalye-4
NEO-100302T-Endüstriyel-Metal-Sandalye-3
NEO-100302T-Endüstriyel-Metal-Sandalye-5

NEO-100302T Endüstriyel Metal Sandalye

Endüstriyel metal sandalye , son dönemin dekorasyon trendlerinde önemli bir yere sahiptir. Şıklığı ve dayanıklılığıyla öne çıkan bu ürün, yüksek kaliteli üretim standartlarına sahiptir. Farklı tarzlar ile de kontrast bir görünüm sağlar. Sandalyenin oturma ve sırt kısmı kafes şeklinde  metalden üretilmektedir.

 

Stok kodu: NEO-100302T Kategoriler:

Açıklama

Endüstriyel Metal Sandalye

  • Endüstriyel metal sandalye, son dönemin dekorasyon trendlerinde önemli bir yere sahiptir. Şıklığı ve dayanıklılığıyla öne çıkan bu ürün, yüksek kaliteli üretim standartlarına sahiptir. Ürünün metal iskeleti, modern dekorasyonlarda kullanılabilecek şekilde loft tarzında tasarlanmıştır. Farklı tarzlar ile de kontrast bir görünüm sağlar. Sandalyenin oturma ve sırt kısmı kafes şeklinde  metalden üretilmektedir. Bu malzemeler özellikle sağlamlığıyla tercih edilmektedir.
  • Endüstriyel metal sandalye ürünü, tercih edilen renkte statik boya ile boyanmaktadır. Boya seçeneğinin dışında dışında bakır, pirinç  veya krom kaplama uygulanabilir. Bu kaplama seçenekleri için bilgi isteyiniz. Statik boya öncesinde, ürünün hava şartlarından etkilenmemesi için paslanmayı ve korozyonu engelleyen koruyucu kaplama yapılmaktadır.
  • Ürün, minderli olarak sipariş verilebilir. Sandalye minderi için polyester veya akrilik kumaşlar arasından renk ve desen seçimi yapılabilir. Akrilik kumaşlar, solmazlık garantisi olan, su itici özellikli kumaşlardır. Fermuarlı olarak üretilen minderler, ihtiyaç halince kılıfı sökülerek yıkanabilir. Tercihe göre minder üretimi için deri de kullanılabilir.
  • Metal sandalyelerin, günlük yaşamda birçok kullanım alanı bulmaktadır. Cafe ve restaurant gibi alanlar, bu ürünün en sık tercih edildiği yerlerdir. Bu alanlarda ahşap masa, werzalit masa, mermer masa veya compact türü masalar ile birlikte kullanılabilir. Bunun dışında ofisler, bekleme salonları gibi yoğun biçimde kullanılan alanlarda tercih edilebilir. Sık ve yoğun kullanım için uygundur. Detaylı bilgi ve toptan fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metalden imaldir. Oturum ve sırt bölümü delikli sac metaldir. Delikli olduğu için hava geçirgenliği sağlar, yağıştan sonra üzerinde su birikmez.
  • Renk: Ral kartelasındaki bütün renkler, kullanıcının tercihine göre mat, parlak veya texture olarak uygulanabilir. Bahçe, teras gibi alanlardaki dayanıklılığını arttırmak için boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. İstenirse oturum yerine sabit döşeme yapılabilir. Deri veya kumaş kullanılabilir. Renk, desen  seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda veya bahçe, veranda, havuz yanı, teras, balkon gibi dış mekan alanlarda kullanılabilir. Steak house, fast food, alışveriş merkezi, coffee shop, yemekhane, restaurant gibi alanlar için idealdir.
  • Tarz: Endüstriyel-Loft

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100302T Endüstriyel Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun