NEO-102301T Modern Metal Yemek Sandalyesi

NEO-102301T-Modern-Metal-Yemek-Sandalyesi-5
NEO-102301T-Modern-Metal-Yemek-Sandalyesi-4
NEO-102301T-Modern-Metal-Yemek-Sandalyesi-3
NEO-102301T-Modern-Metal-Yemek-Sandalyesi-2
NEO-102301T-Modern-Metal-Yemek-Sandalyesi-1

NEO-102301T Modern Metal Yemek Sandalyesi

Modern metal sandalye, kalabalık işletmelerdeki yoğun kullanım için idealdir. Renk alternatiflidir. İç mekanda veya bahçe, veranda, havuz yanı, teras, balkon gibi dış mekan alanlarda kullanılabilir. Otel yemek alanları, fast food restaurant, alışveriş merkezi, steak house, bar, coffee shop gibi ticari alanlar için idealdir.

 

Stok kodu: NEO-102301T Kategoriler:

Açıklama

Modern Metal Yemek Sandalyesi

Modern metal yemek sandalyesi Geometrik sırtı ve zengin renk seçenekleri sayesinde bulunduğu dekorasyonda fark yaratacak  metal sandalyedir. Modern tasarımı, kalabalık işletmelerdeki kullanıma uygun dayanıklı yapısı, nakliye ve depolama zamanlarında istiflenebilmesi, hijyenik oluşu ve periyodik bakım gerektirmemesi özellikleri ile ideal bir seçimdir. Food court sandalyesi, coffee shop sandalyesi, otel mobilyası, restaurant sandalyesi, fast food sandalyesi olarak kalabalık işletmelerde beklentiyi karşılayacak güçlü yapıya sahiptir.

Modern metal sandalyenin, tasarımı ve profesyonel üretimi mimarlar tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır. Kalite kontrolden aşamasını geçen ürünler, sıfır hata ile sevk edilmektedir. Boyadan önce, ürünün dayanıklılığını arttırmak için kataforez kaplama uygulanmaktadır. Otomobil boyamada kullanılan bu yöntem ile, metal sandalye, tüm hava şartlarında sorunsuz kullanılabilmektedir. Ral kartelasından seçilecek renk, ürün üzerine mat, parlak veya texture olarak uygulanabilir.

İster iç mekan yemek alanlarında, ister veranda, bahçe, teras alanlarında kullanılsın, rahat oturumu ve ergonomik yapısı sayesinde keyifli zamanlara katkı sağlar. Detaylı bilgi ve toptan fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metaldir. Oturum ve sırt bölümü delikli sac metaldir. Delikli olduğu için hava geçirgenliği sağlar.
  • Renk: Ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Dış mekandaki dayanıklılığını arttırmak için boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. İstenirse oturum yerine sabit döşeme yapılabilir. Deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda veya bahçe, veranda, havuz yanı, teras, balkon gibi dış mekan alanlarda kullanılabilir. Otel yemek alanları, fast food restaurant, alışveriş merkezi, steak house, bar, coffee shop gibi ticari alanlar için idealdir.
  • Tarz: Modern

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-102301T Modern Metal Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun