NEO-100627T Kantin Metal Sandalye

NEO-100627T-Kantin-Metal-Sandalye-1

NEO-100627T Kantin Metal Sandalye

Ürün, Endüstriyel-Loft tarzda olup; oldukça kullanışlı ve estetik yapıya sahiptir. Kantin, fast food, avm, sosyal tesis kullanımı için tercih edilmektedir. Ürünlerin, döşemeli oturma bölümlerinde; tercihe göre, deri ya da kumaş kullanılabilmektedir. Renk ve desen seçimi de, buna uygun olarak yapılabilir.

 

Stok kodu: NEO-100627T Kategoriler:

Açıklama

Kantin Metal Sandalye

Kantin metal sandalye tamamı metal malzeme kullanılarak üretilen ürünün, sırt bölümü delikli sac metaldir. Ürünlerde, ral kartelasındaki tüm renkler; rahatlıkla uygulanabilmektedir. Renkler, kullanıcının taleplerine göre; mat, parlak ya da texture olarak uygulanabilir. Ayrıca istenirse; eskitme uygulamaları ya da krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları da yapılabilir. Bu işlemler için, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürünlerin, döşemeli oturma bölümlerinde; tercihe göre, deri ya da kumaş kullanılabilmektedir. Renk ve desen seçimi de, buna uygun olarak yapılabilir. Ek olarak, eğer istenirse; döşeme üzerine, firmanın logosu da uygulanabilmektedir.  Sabit döşemeye alternatif olarak minderli olarak da tercih edilebilir.

Kantin metal sandalye ürünlerinin, iç mekânda kullanılması tavsiye edilir. Eğer dış mekânda kullanılacaksa, su geçirmeyen deri veya kumaş modeller tercih edilmelidir. Bu şekilde, dış mekanlarda da; bahçe, veranda, havuz yanı, teras, balkon gibi alanlarda; rahatlıkla kullanılabilir. Kantin, fast-food restaurantları, avm ile sosyal tesisler gibi pek çok sosyal alanda kullanımı için oldukça idealdir. Detaylı bilgi ve toptan fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Metal malzeme ile üretilmektedir. Sırt bölümü delikli sac metaldir.
  • Renk: Ral kartlasındaki bütün renkler ürün üzerine uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat, parlak, texture olarak uygulanabilir. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Döşemeli oturum bölümünde tercihe göre deri veya kumaş kullanılabilir. Döşeme için renk ve desen seçimi yapılabilir. Sabit döşemeye alternatif olarak minderli olarak da sipariş verilebilir. Talebe göre minder üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılması tavsiye edilir. Bahçe, veranda, havuz yanı, teras, balkon gibi dış mekan alanlarda kullanılacaksa, su geçirmeyen ve UV katkılı deri veya kumaş kullanılması gerekir. Kantin, fast food, avm, sosyal tesis gibi alanlar için idealdir.
  • Tarz: Endüstriyel-Loft

​​​​​​​Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

NEO-100627T-Kantin-Metal-Sandalye-1

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100627T Kantin Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun