NEO-100556T Metal Kafes Sandalye

NEO-100556T-Metal-Kafes-Sandalye-1

NEO-100556T Metal Kafes Sandalye

İç mekan ve dış mekan kullanım alanlarında, metal kafes görünümlü sandalye, vintage ve nostaljik tarzın esintisini taşıyor. İstenilen renkte ve kaplama türü ile üretilebilir.

 

Stok kodu: NEO-100556T Kategoriler:

Açıklama

Metal Kafes Sandalye

  • Metal kafes görünümünün ön plana çıktığı metal kafes sandalye modeli, şıklığı ile dikkat çekmektedir. Modern, estetik ve konforlu sandalye, kullanıcının özel isteklerine göre üretilmektedir. Sipariş üzerine üretilmesi kullanıcının özel tasarımlara sahip olmasını sağlamaktadır. Ayrıca üretim teknikleri ile de uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Renk uygulama yelpazesi oldukça geniştir. Dekorasyona uyum sağlaması amacıyla eskitme, bakır, gold, prinç ve krom uygulaması diğer seçenekler arasındadır. Bu uygulamalar için detaylı bilgi isteyiniz.
  • Metal kafes sandalye modelinde, kullanıcıya kumaş ve deri seçimi, renk ve desen seçimi imkanı sunulmaktadır. Döşeme için farklı türlerde zengin bir kartela grubu bulunmaktadır. Ayrıca kurumsal firmalar, yeme-içme sektöründeki zincir mağazalar için döşeme üzerine logo uygulama seçeneği de mevcuttur.  Metal kafes sandalyeler minder ile birlikte ya da mindersiz olarak sipariş verilmesi mümkündür. Hemen hemen her kullanım alanına uygun olarak tasarlanıp, üretilebilmektedir. Detaylı bilgi ve toptan fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Metal tel ile üretilmektedir.
  • Renk: Ral kartelasında bulunan bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat veya parlak olarak uygulanabilir. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. Deri veya kumaş kullanılabilir. Renk, desen seçimi yapılabilir. Metal tel kafes sandalye döşemesi üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda veya üzeri kapalı dış mekanda kullanılması tavsiye edilir. Otel, restaurant, cafe, kahve dükkanı gibi alanlar için idealdir.
  • Tarz: Nostaljik, Vintage

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100556T Metal Kafes Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun