NEO-100322T Çapraz Sırtlı Metal Sandalye

NEO-100322T-Çapraz-Sırtlı-Metal-Sandalye-4
NEO-100322T-Çapraz-Sırtlı-Metal-Sandalye-1
NEO-100322T-Çapraz-Sırtlı-Metal-Sandalye-2
NEO-100322T-Çapraz-Sırtlı-Metal-Sandalye-3

NEO-100322T Çapraz Sırtlı Metal Sandalye

Tamamı metal malzeme kullanılarak üretilmiş olan ürünün, sırt bölümü çapraz olarak tasarlanmıştır. Kalabalık işletmelerde dayanıklılığı ile öne çıkmaktadır.  Endüstriyel-Loft tarzında tasarlanan metal sandalye; dayanıklı, kullanışlı, dekoratif ve de estetik bir yapıya sahiptir. Renkler kullanıcı tarafından seçilebilir.

 

Stok kodu: NEO-100322T Kategoriler:

Açıklama

Çapraz Sırtlı Metal Sandalye

  • Tamamı metal malzeme kullanılarak üretilmiş olan ürünün, sırt bölümü çapraz olarak tasarlanmıştır. Kalabalık işletmelerde dayanıklılığı ile öne çıkmaktadır.  Dekorasyona uyumluluğu kolaylaştırmak için renk seçimi, ral kartelasında bulunan bütün renkler arasından yapılabilir. Renkler, kullanıcı talebine bağlı olarak; mat, parlak veya istenirse, texture olarak uygulanabilmektedir. Ayrıca talep üzerine; eskitme uygulamaları, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları yapılabilmektedir. Bu işlemler için, ayrıca detaylı bilgi isteyebilirsiniz.
  • Ürün; minderli olarak ya da tercihe bağlı, mindersiz olarak sipariş verilebilir. Eğer istenirse, oturma yerine sabit döşeme de yapılabilir. Döşemelerde; tercihe göre, deri veya kumaş kullanılabilir. Farklı türlerde, renk ve desenlerde oldukça fazla deri veya kumaş kartelası mevcuttur. Kurumsal firmalar, horeca sektöründeki zincir mağazalar için döşemenin üzerine, logo uygulanabilmektedir.
  • Çapraz sırtlı metal sandalye ürünü, iç mekân mobilya olarak veya üstü kapalı dış mekanlarda kullanılması uygundur. Kantin, cafe, avm, bar, yemekhane, kahve dükkanı gibi birçok ticari alanın dekorasyonunda sıkça tercih edilmektedir. Detaylı bilgi ve toptan fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metal.
  • Renk: Ral kartelasındaki bütün renkler arasından seçim yapılabilir. Bu renkler ürün üzerine, kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. Minder tercihe göre 3cm veya 5cm kalınlığında, fitilli, fitilsiz üretilebilir. İstenirse oturum yerine sabit döşeme yapılabilir. Deri veya kumaş türleri arasından seçim yapılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Talebe göre döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda veya üzeri kapalı dış mekanda kullanılması önerilir. Cafe, avm, kahve dükkanı, bar, kantin, yemekhane, bar gibi ticari alanların dekorasyonu için tercih edilmektedir.
  • Tarz: Endüstriyel-Loft

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100322T Çapraz Sırtlı Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun